В Росії розбився воєнний літак

4 июля 2015
5483 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9480.jpg

Здавалося б, мирний час, а втрати у ВВС РФ такі, немов беруть вони участь в якомусь локальному конфлікті. Не пройшло і місяця з червневих катастроф, учасниками яких стали Міг-29, Су-34 і стратегічний бомбардувальник Ту-95, як знову ВПС Росії Міг-29 став дійовою особою статистики, який зазнав краху в районі Кущевська, Краснодарського краю! За попередніми даними причиною падіння стала технічна несправність.

Отже, за проміжок часу менше місяця ВВС РФ втратили 4 літаки. У «мирний» час. Все через те, що просто стали активніше літати. Просто літати, без якихось надзавдань і падають один за іншим… з причин технічної несправності. Ви це розумієте?

Не треба робити жодних натяків і проводити аналогії, але варто задуматися над тим, що зараз в Європі проводяться масштабні з часів Холодної війни навчання НАТО та більше ніж за 3 місяці не відомо ні про один подібний інцидент. І ця армія планує виграти війну в НАТО та США? Російська армія зараз переживає не найкращі часи, тому їм потрібно задуматись, а чи варто починати якісь ігри із світовими лідерами? Вони не здатні провести навчання, а про війну тут і мови бути не може!

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk