В Росії заберуть ЧС-2018 - Астролог

4 июня 2015
2862 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8975.jpg

Глава світового футболу, непотоплюваний пристосуванець Йозеф «Зепп» Блаттер був народжений під самим корупційним знаком зодіаку — Рибами (10 березня 1936 року в 16:10). Він був змушений піти у відставку, оскільки в його гороскопі Уран (символ несподіванок і переворотів, руйнування і різких змін) увійшов в 9-й будинок гороскопа (юридичних розглядів, духовної влади, пошани і поваги) — це завдало йому непоправної шкоди, в тому числі і сильний удар по репутації. Тому його дні на посаді президента ФІФА з точки зору зірок все одно були полічені, навіть незважаючи на переобрання.

Однак хитрун Зепп підготував собі сприятливі шляхи відступу, відійшовши зі стану президента ФІФА 2 червня. В цей день Венера (символ дипломатії та переговорів) з'єдналася у нього з Плутоном (планетою ФБР і спецслужб) в 12-му будинку — тайн гороскопу. Таким чином, Блаттера чекає спокійне життя в старості і достатку — ніхто не буде питати з нього походження грошей на банківських рахунках, він не потрапить на лаву підсудних. Старість колишній президент ФІФА спокійно проведе на розкішній віллі на березі Женевського озера.

Що ж стосується дволикого Близнюка, голови УЄФА Мішеля Платіні (народився 21 червня 1955 року рівно о 9 ранку), який фактично усунув зі свого шляху Блаттера, то його очікує зоряний час в кінці 2015-початку 2016 року. Адже тоді в його річній карті Соляра зірка королів Юпітер у з'єднанні з Марсом (боротьба за успіх на виборах) будуть блищати в 10-му будинку кар'єри його натального гороскопу, забезпечуючи йому зайняття посади впливового всього його життя — поста президента ФІФА.

Зміна місця очікує і Чемпіонату світу з футболу в 2018 році. Рішення про його проведення в Росії буде переглянуто — на користь Англії. Оскільки Юпітер, символ удачі, буде в 2016 році в Терезах — знак, який буде протегувати країні під час перевиборів. З точки зору зірок, минулі вибори, коли для проведення ЧС-2018 обрали Катар і Росію, були фейковими. Так як 2 грудня 2010 року, коли вони проходили, Місяць був збитковий і без курсу — тому шансів прийняти у себе чемпіонат у них не було.

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости СпортаМіжнародна федерація футболу може призначити Катар країною-господаркою ЧС- 2018

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети