В Росії заборонили доступ до порносайтів

7 сентября 2015
2976 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10246.jpg

Російськомовний сегмент порносайту PornHub буде заблокований Роскомнадзором на території Російської Федерації. Відповідне рішення виніс Криловський районний суд Краснодарського краю.

«Встановлено, що в мережі інтернет були виявлені сайти, що містять заборонені законодавством порнографічні матеріали (зображення, відеоролики, відеофільми)», — йдеться в рішенні суду.

Згідно з рішенням суду, PornHub потрапляє під дії закону про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку. Таким чином, вміст порносайту визнається забороненим на всій території країни. Крім PornHub, в список потрапили ще десять порнографічних інтернет-порталів.

Блокування сайтів здійснюється за рішенням судів або в позасудовому порядку за рішенням уповноважених державних органів (ФСКН, Росспоживнагляд, Роскомнадзор, Генпрокуратура). Роскомнадзор веде єдиний реєстр забороненої інформації, куди вносяться посилання на сайти і сторінки де ця інформація виявлена. У більшості випадків, після повідомлення Роскомнадзора власники ресурсів видаляють небажану інформацію, і тільки 15 відсотків -блокуються. Оскаржити рішення уповноваженого органу власники ресурсів можуть в суді, а судове рішення — у вищій судовій інстанції.

Рornhub — один з найбільш великих порносайтів, що надають безкоштовний контент. Він входить в сотню найбільш відвідуваних сайтів світу за версією Alexa Internet.

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети