В Сімферополі почався бунт

8 июля 2015
4116 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9551.jpg

Жителям Криму, які підтримали анексію півострова, не варто скаржитися на беззаконня нової «влади» — тепер з ними чинять так, як прийнято в Росії.

Про це у своєму блозі на Site.ua пише журналіст Денис Казанський, коментуючи акцію протесту сімферопольських торговців під так званою «Радою міністрів Криму».

«В Сімферополі окупаційна адміністрація знесла ринок. У відповідь піднявся шум, підприємці незадоволені. Мовляв, ми за Росію, а вони нас, як сміття якесь… Якщо відставити зловтіха, залишається тільки здивування. Чому ці люди скаржаться? Само собою, якщо сісти голою задницею на жар, буде дуже боляче. Думаю, цей факт не викликає сумніву ні в кого. Нерозумно буде скаржитися на багаття», — пише журналіст.

«Однак ті ж самі люди, які начебто розуміють, які наслідки для голого заду можуть нести жар, чомусь зляться на російських гауляйтерів за те, що вони ведуть себе, як російські гауляйтери. Люди, які побажали стати росіянами, раптом обурюються, що з ними поводяться так, як заведено діяти в Росії з росіянами. Нічого не розумію...», — зазначає Казанський.

«Якщо б люди хотіли жити, як в Канаді, а з ними б поводились, як у Росії — тоді обурення ще можна було б пояснити. Якщо б підприємці з сімферопольського ринку вступили в Євросоюз, а їх лотки після цього зніс би барига Аксьонов, призначений Путіним, тоді їх скарги були б на 100% обґрунтовані. Але чому люди, які твердили, що демократія — зло, що російські поняття їм ближчі і рідніші, ніж європейські закони, раптом піднімають крик, як якісь націонал-зрадники, особисто у мене в голові не вкладається. Чому люди, які хотіли жити в Росії, незадоволені, що з ними поводяться так, як прийнято у російських чиновників звертатися зі своїм народом з часів Івана Грозного? У чому підступ?», — резюмував він.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети