В Іспанії введуть податок на сонячну енергію

15 июня 2015
2134 просмотра Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9175.jpg

Іспанський уряд може ввести для деяких категорій своїх громадян додатковий податок. Він представить собою грошовий збір для тих, хто використовує відновлювані джерела енергії.

Проект торкнеться тих жителів країни, які зберігають енергію за допомогою сонячних або фотоелектричних панелей, пов'язаних з національною електричною мережею.

Це означає, що споживачі не зможуть використовувати батареї Power wall від Tesla, що дозволяють накопичувати енергію за допомогою альтернативних джерел та використовувати її у вечірній час або для скорочення витрат на електрику.

Розмір податку буде залежати від потужності енергії, яку вони виробляють. Ціни будуть варіюватися від € 8.90 до €15.30 за кіловат. Іспанці, які використовують подібні пристрої без підключення до національної мережі, не будуть оподатковуватися.

Іспанія переживає не кращі економічні часи — в країні зростає безробіття і ризикує відновитися криза. Можливо, за рахунок цих вкладень держава хоче зменшити бюджетні витрати на забезпечення національної енергомережі, від якої, до речі, прилади від Tesla, забирають не так вже й багато енергії при підключенні. Приміром, німецький уряд дозволяє своїм громадянам використовувати її безкоштовно, навіть при роботі з власними джерелами електрики.

Подібна ситуація відбувалася в американському штаті Орегон. Його житель Геррі Харрінгтон був засуджений судом до 30 діб тюремного ув'язнення і штрафу в $1500 за організацію «незаконних водосховищ у себе на ділянці», без належного дозволу уряду Орегона.

Виявилося, що чоловік повинен був отримати спеціальний дозвіл на те, щоб… збирати дощову воду і талий сніг.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУряд виділив МВС 13 млн гривень на збори

Новости УкраиныТреба відновлювати виробництво

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

СкандалФото керіника уряду ЛНР Ольги Тараш

Новости ПолитикиВлада готова обговорювати з опозицією спільний уряд - Кожара

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети