В США думають тільки про наркотики

27 июля 2015
1689 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9850.jpg

У Каліфорнії продовжується сильна посуха. Водні резерви штату дедалі скорочуються, проте його керівництво поки не приймає активних заходів, щоб врятувати екологію і посівні площі.

Замість цього рибальські та лісові господарства Каліфорнії теж знищуються — їх місця використовуються для організації плантацій медичної марихуани. Fresno Bee пише, що площі, на яких розростається частково легалізований в цьому штаті наркотик, постійно збільшуються, і що для плекання такого «врожаю» йдуть всі водні ресурси.

Особливо великі засаджені площі в долині Сан-Хоакін.

«Все це руйнування навколишнього середовища відбувається для задоволення споживчого попиту на марихуану. Де обурення?», — Запитують редактори видання.

Вони відзначають, що людям, організуючим ринок збуту марихуани навіть в медичних цілях у США, а також їх клієнтам, все одно на навколишнє середовище, яке не може обійтися без лісових масивів і раціонального розподілу і збільшення водних площ в такий важкий для штату час. Однак проблема поки не вирішується, пише Natural News.

Каліфорнія є основоположним регіоном США в плані сільського господарства і торгівлі.

Тут вирощуються і продаються 99% артишоків з усієї країни, 44% спаржі, 95% броколі і селери, 50% болгарського перцю, близько 30% томатів, а також безліч фруктів і ягід: 86% лимонів, 97% сливи, 88% персиків і полуниці. Якщо влада штату не зможе врятувати його екологію, то криза у цьому штаті неминуча.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети