В США стався скандал

31 мая 2015
2788 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8912.jpg

Доповідь управління соціального забезпечення США, який буде повністю опублікований 2 червня, містить відомості про те, що майже 130 колишніх нацистських злочинців протягом півстоліття отримали від влади США $20 млн соціальних допомог.

Витримки їх документу, які встигли просочитися в ЗМІ говорять про те, що тільки 38 колишніх нацистів, які отримували допомогу, були в результаті депортовані зі Сполучених Штатів. 95 злочинців зуміли залишитися в США або покинули країну самостійно, домовившись з владою про збереження виплат.

Як стало відомо, в США після Другої світової війни в'їхали близько 10 тис. підозрюваних в пособництві нацизму осіб. Багато з них змогли отримати американське громадянство, знайти роботу і згодом отримати право на соціальну допомогу. В документі не вказані імена людей, які отримали мільйони доларів, а їх кількість — 133 людини.

Великі грошові виплати надавалися передбачуваним нацистським злочинцям, охоронцям СС, а також низки інших осіб, звинувачених у військових злочинах в роки Другої світової війни.

$5,7 млн встигли виплатити тим, хто був депортований зі США після встановлення їх причетності до діяльності нацистів. Решту $14,5 млн отримали 95 нацистських злочинців, яких з країни так і не вислали. Вони або померли раніше, ніж їх депортували, або покинули країну самостійно.

Відомі випадки, коли, скориставшись різними лазівками в існуючому законодавстві, влада вмовляла нацистських злочинців виїхати в обмін на допомогу. І ті погоджувалися залишити країну добровільно, при цьому вони, вже не будучи громадянами США, продовжували отримувати американську допомогу. Достовірно відомо про чотирьох колишніх нацистів, які брали участь у переслідуваннях євреїв та інших мирних жителів в період Другої світової війни, які досі живуть в Європі і отримують виплати з Вашингтона.

Однак тепер з цією порочною практикою покінчено: 18 грудня 2014 року президент США Барак Обама підписав закон, згідно з яким колишні нацисти, які за свої злочини були позбавлені громадянства США, більше не зможуть отримувати соціальні допомоги в цій країні.

Похожие статьи:

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети