Віталій Козловський перевтілився в Кончіту Вурст

2 января 2016
2188 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11571.jpg

На такий радикальний експеримент пройшов співак заради зйомок у новорічному випуску програми "Світське життя". Він так вжився в образ, що глядачі не змогли відрізнити пародію від оригіналу.

 На Новий Рік прийнято підносити несподівані сюрпризи. Віталій Козловський вирішив скористатися святковим настроєм шанувальників і по-справжньому здивувати їх. Заради зйомок у новорічному концерті "Світського життя" з Катею Осадчою він перевтілився в Кончіту Вурст.

Причому так майстерно, що на початку номера всі беззастережно повірили, що перед ними саме Кончіта. І тільки в другій частині номера Козловський виявив себе, поставши в звичайному вигляді.

Артист зізнався Каті Осадчій, що його неодноразово порівнювали з переможницею "Євробачення-2014" і він вирішив пожартувати на цей рахунок. В якості наряду для виступу він вибрав вишукану сукню від Андре Тана. Дизайнер спочатку був ошелешений проханням співака підібрати йому костюм для виступу, але разом вони змогли підібрати ідеальний наряд. "Підготовка тривала протягом 2,5 години: нафарбувати очі, наклеїти вії, затягнути корсет. Від каблуків болять ноги, а від корсета — стегна. Мені звичайним суперклеєм наклеїли нігті, їх довелося швидко віддирати", — розповів Віталій. Також він зізнався, що за певний гонорар міг би зважитися виступати в образі Кончити Вурст, адже часи нині непрості і такий підробіток буде незайвим.

Похожие статьи:

ОбществоУ ряді країн після перемоги Кончіти Вурст закликали бойкотувати "Євробачення"

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети