В Україні поширюється вірус АЧС

6 августа 2015
2230 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article10011.jpg

Незважаючи на важкі умови, високу температуру і нестачу коштів для утилізації, робота над усуненням інфікованого АЧС поголів'я свиней на АК «Калита» повністю під контролем ветеринарної служби. Працюють близько 100 співробітників, які до 4 серпня вже умертвили безкровним шляхом та утилізували 36 855 голів свиней.

Про це сьогодні на брифінгу розповів заступник голови Держветфітослужби України Олександр Вержиховський.

«Поширення вірусу АЧС вдалося уникнути, ситуація повністю перебуває на щоденному контролі ветслужби. Крім того, разом з судновими органами ми з'ясували, в які місця було відправлено живих тварин на забій, ще до визначення захворювання. Там зараз працюють слідчі органи над кожним окремим випадком », — розповів Олександр Вержиховський.

Крім того Міністерство аграрної політики та продовольства виділила допомогу в розмірі 44,7 млн грн на усунення наслідків АЧС. До роботи підключена і міжнародна громадськість, яка готова допомогти Україні боротися з ситуацією з АЧС у вигляді грантів для того, щоб організувати систему моніторингу та перекрити вектори поширення АЧС.

«Ми підключаємо зараз всі можливі джерела і ресурси, технології і знання для того, щоб впоратися з виниклою проблемою і не допустити поширення на інші території», — додав заступник Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій Мельничук.

Похожие статьи:

ОбществоВ Україну прийшла африканська чума

Новости БизнесаРосія слідом за Білоруссю заборонила постачання свинини з Луганської області

Новости в миреБеларусь запретила свинину из Донбасса

ОбществоЕстонію охопила чума!

Новости УкраиныНа Луганщині знайдена африканська чума свиней

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети