В Європі сформована потенційна ДНР

14 мая 2015
2547 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8640.jpg

В інтересах Росії — оточення країн із розвиненими демократичними цілями, та зі стійкою політичною системою і сильною економікою.

Тому вважаю своїм обов'язком дати пораду Україні, Прибалтиці і взагалі Європі, що можна зробити, щоб протистояти російській пропаганді.

Моя порада стосується тільки пропаганди, тому звичайно ж реальна протидія їй має торкатися і інші області. Для прикладу — той факт, що Росія легко купує колишніх керівників навіть таких країн, як Німеччина, пояснює, чому навіть збитий Боїнг з мирними людьми вже забутий багатьма європейськими лідерами і вони вже готові ризикнути новими Боїнгами заради хороших контрактів з корумпованими особами в Москві.

Отже, основна аудиторія для російської пропаганди — російськомовна діаспора. Це вихідці не тільки з Росії, але з усього колишнього СРСР плюс російськомовні громадяни з Східної Європи.

Сьогодні Європа задумалася про російськомовні контрпропагандистські ЗМІ. Це правильний напрямок, але помилковий. Уявімо собі російськомовний телеканал новин, в якому новини подаються об'єктивно. Хто буде дивитися цей телеканал? Тільки та частина російськомовної аудиторії, яка сильно цікавиться політикою. Напевно це буде не більше 10% від всіх російськомовних Європи.

Російська ж пропаганда діє витонченіше. Вона виходить насамперед на розважальні телеканали — між ток-шоу, фільмами, мультфільмами. Цим і пояснюється її дика ефективність — кожна домогосподарка знає поіменно всіх «бендерівців» у Києві.

Таким чином найбільш ефективним був би розважальний російськомовний телеканал.

Діаспора передбачувано тужить за російськими фільмам, мультфільмам, ток-шоу тощо. Якщо у них буде хоча б один такий телеканал, де вони не зустрінуться з кремлівською пропагандою — ви як мінімум врятували цих людей від пропаганди.

Діаспора щиро не розуміє, що відбувається. Вона живе в європейському соціальному і політичному шоколаді, не бачачи кошмару російської дійсності. І їй пропагандисти Кремля подають то Олімпіаду, то Крим — суцільні перемоги і краса. Там не розкажуть ні про відібрані у людей похилого віку пенсії, ні про дикі черги в лікарнях, ні про скорочення шкіл та дитсадків.

У результаті в Європі сформована потенційна ДНР.

Зробіть російськомовний телеканал з мультфільмами і кіно. Без всякої пропаганди, просто телеканал з мультфільмами. Це врятує майбутнє покоління дітей і підлітків.

Зробіть російськомовний телеканал зі старими фільмами, ток-шоу тощо Це врятує домогосподарок.

Ну і так, зробіть новинний телеканал — це допоможе тим, хто захоплений політикою, любить Росію і хоче їй кращого майбутнього, але просто не бачить, що в Росії зараз ті, хто хоче їй кращого майбутнього, сидять в тюрмах, а садять їх ті, хто хоче їй майбутнього гіршого.

Похожие статьи:

ПроисшествияУ Криму відключили «5 канал» і «1+1»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

ОбществоНацрада виключила із списку адаптованих телеканалів «Ілюзіон +»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети