Вадим Варфоломієв за рік написав 30 пісень

20 июня 2015
1764 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article9258.jpg

27-річний Вадим Варфоломієв менш ніж за рік написав 30 пісень, котрі сам і виконав.

Зі своїм репертуаром хлопець виступає на концертах. Найближчим часом планує виступити сольно та видати свій перший альбом.

Вадим працює масажистом у трьох київських салонах краси та спортивному клубі. Він має медичну освіту, навчався у Бердичівському медичному коледжі. Писати пісні та активно розвивати свою музичну діяльність хлопець почав після загибелі товариша, героя Небесної сотні, 19 січня 2014 року.

– Початок першої пісні під назвою «Депутати» я написав, ще коли був живий мій друг, він дуже хотів почути її повну версію, — розповідає репер. – Коли він загинув, я не стримався і дописав, а потім став писати одну за одною нові пісні і записувати їх у власному виконанні. Як тільки чую музику, одразу з’являються думки, слова… Тематика і зміст моїх пісень спрямовані на те, щоб люди ставились з повагою до інших, вели здоровий спосіб життя, щоб молодь почала думати над своїми вчинками. Нещодавно вийшов мій перший кліп «Времени нет», котрий яскраво ілюструє те, що потрібно берегти і цінувати своє життя, бо воно у нас одне. Найближчим часом планую випустити ще один кліп – «Планета в ладошки», де йтиметься про дітей і батьків, щоб батьки цінували стосунки, кохання, адже від їхніх конфліктів страждають діти. Я стараюсь ламати систему стереотипів репу, робити те, чого не роблять інші, відрізнятися від усіх. У кожній моїй пісні написано про мене, про те, що я думаю, чим я живу і як я живу. Загалом усі мої пісні позитивні.

Сценічний псевдонім Вадима Варфоломієва Crazy Mass. У його репертуарі пісні українською та російською мовами на патріотичну тематику, про кохання, про почуття, про життя, є й пісня про рідне місто Хмільник.

– Батьки позитивно ставляться до моєї діяльності, мама мною пишається. А батько казав, що нещодавно навіть просльозився, коли дивився мій кліп. Дівчини у мене поки що немає. Я вважаю, що завжди чимось потрібно жертвувати заради своєї мети. Зараз я жертвую стосунками, повністю занурився у музику і в роботу.

Крім випуску альбома, сольного концерту та виступу в своєму рідному місті, Вадим планує взяти участь і у великих телевізійних проектах.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети