Вбито лідера ІДІЛ

9 ноября 2015
1830 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10981.jpg

Правоохоронні органи Єгипту ліквідували одного з лідерів Ісламської Держави, який був у розшуку за участь у ряді атак в Єгипті, повідомляє МВС країни.

Міністерство внутрішніх справ зазначило, що Сили безпеки застрелили Ашрафа Алі ель-Гараблі після того, як він відкрив вогонь і спробував сховатися під час спроби заарештувати його в Каїрі.

Гараблі був лідером групи бойовиків Ансар аль-Бейт Макдіс, які розташовувалися на захід від Синайського півострова. Терористи під верховенством Ашрафа Алі Ель-Гараблі присягнули на вірність ІДІЛ торік.

Гараблі був одним з найбільш затребуваних бойовиків в Єгипті. За словами поліцейських, саме він є відповідальним за серію вибухів в Єгипті.

Нагадаю, Керівником «ІДІЛ» був Абу Бакр аль-Багдаді. Державний департамент США обіцяв нагороду у 10 млн доларів за інформацію про його місцеперебування. Він також відомий на прізвисько Абу Дуа, і у США вважався одним з найнебезпечніших екстремістів.

Похожие статьи:

Политические статьиМи збудуємо разом нову Україну

ОбществоМочанов про останні події на сході. Військове керівництво України так і не навчилось реагувати на нові небезпеки

Новости ЭкономикиПрийшов обвал євро

Политические статьиЛише професійний підхід до політичних процесів допоможе врятувати Україну!

Политические статьиSTOP агресії Путіна: Захід перехопив ініціативу

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети