Великобританію переповнили нелегали

20 июня 2015
2378 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9242.jpg

Ще один вуличний табір румунських маргіналів виявили у Лондоні, на цей раз поблизу Скотланд Ярду, в заростях парку Christchurch Gardens.

Знайти наметовий табір змогли журналісти, житла мігрантів заховані в кущах, і тому не всі відвідувачі парку звертають на них увагу. У наметах живуть десять румунів, які вдень промишляють жебрацтвом, а ночами влаштовують п'яні дебоші.

Як це ні дивно, але поліція не збирається реагувати на цю інформацію — на думку правоохоронців, бездомні жебраки не небезпечні для перехожих.

У Великобританію перебралися і офіційно влаштувалися на роботу близько 150 тисяч жителів Румунії, але починаючи з минулого року потік мігрантів з цієї країни на береги Туманного Альбіону почав рости.

Нагадаємо, влада Великобританії неодноразово висловлювала невдоволення ситуації в Євросоюзі міграційною політикою, незгоду з якої є одним з факторів, що штовхають Лондон на проведення всенародного референдуму про вихід Сполученого Королівства зі складу Євросоюзу.

Крім емігрантів з країн Африки та Близького Сходу, які покидають свої зруйновані міста і села, у більш економічно успішну Великобританію активно їдуть заробітчани з країн Східної Європи, Польщі, Прибалтики, України. Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон під час саміту «Східного партнерства» закликав обмежити внутрішньоєвропейську міграцію. Кемерон також має намір домогтися введення у Великобританії кримінальної відповідальності за нелегальний перетин кордону, а також пропонує висилати всіх приїжджих, які не влаштувались на роботу за півроку.

Похожие статьи:

Новости БизнесаЦіна золота в Лондоні сягла максимального значення за шість тижнів

Туризм и путешествияТуристические достопримечательности Лондона

Новости в мире​У Лондоні представили новий офіційний портрет британської королеви Єлизавети II

ОбществоЩо будуть робити із нелегалами в Україні?

Новости в мире​У Лондоні представили найдорожчу у світі пампушку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети