Вихованець з Дмитрівки виборов призові місця в змаганнях з авіамодельного спорту

27 августа 2020
4016 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article19597.jpg

З 19 по 23 серпня 2020 р. на території спортивного комплексу «Чайка» відбулися змагання з авіамодельного спорту:  Чемпіонат України та Кубок України  серед спортсменів та юнаків у всіх класах кордових моделей.

Змагання проходили під патронатом Міністерства молоді і спорту та Федерації авіамодельного спорту України.

Вихованець авіамодельного гуртка Комунального підприємства «Спортивний клуб «Лідер»  Євген Іщенко з села Дмитрівка, що на Київщині, вдало виступив на цих змаганнях і в підсумку маємо такі результати:

2 — е місце в Кубку України (Кубок ім. І.І. Сікорського);

3 – є місце в чемпіонаті України з авіамодельного спорту.

Керівник авіамодельного гуртка Сергій Цимбалюк – кандидат в майстри спорту по пілотажних моделях, неодноразовий учасник чемпіонатів України з авіамодельного спорту докладає максимум зусиль для перемоги своїх вихованців на всіх змаганнях. У цьому гуртку він навчає вихованців майструвати літаючі кордові моделі та управляти ними під час польотів. Кожен юний авіамоделіст вже змайстрував літальний апарат і успішно запускає його в небо.

Завдячуючи сільському голові Дмитрівської сільської ради Тарасу Дідичу, виконкому та депутатському корпусу, в юних авіамоделістів є всі умови для заняття улюбленим видом спорту. Авіамодельний гурток в Дмитрівці єдиний діючий в Києво-Святошинському районі, а у всій Київській області таких гуртків лише п’ять.

Авіамодельний гурток – це середовище, яке виховує справжніх технічних умільців, що вміють працювати головою й руками.

Прикро, що цього року спортивні календарі зруйновані карантином, змагання учнівської молоді були відмінені, хоча вже йшли тренування та підготовка. Спорт та спортсмени пішли на вимушену перерву.

Але є віра в те, що ці перерви тимчасові, гуртківці тренуються й далі, вони  й далі будуть підкорювати небо.

 

Похожие статьи:

ОбществоТарас Дідич: звітуємо про досягнення до Дня Незалежності

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети