Випромінювання від iPad вбило дитину

1 июля 2015
2021 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9450.jpg

Мешканка Великобританії Ханна Меткалф, яка страждає рідкісною формою алергії, втратила дитину після використання інтернет-планшетника iPad міжнародної компанії Apple.

За словами 34-річної жінки, 2 роки тому вона почала відчувати сильні спазми в животі, а також страждати від головних болів після будь-якого контакту з iPad.

— Спочатку я не надала цьому значення, проте я навіть не могла собі уявити, що алергія обернеться для мене настільки трагічно, — повідомила пресі Ханна Меткалф. — Реакція організму загострилася під час моєї вагітності.

За словами лікарів однієї з приватних клінік міста Кентербері, електромагнітні хвилі, які виходять від приладів компанії Apple, ставили під загрозу не тільки життя її дитини, але й могли завдати серйозної шкоди здоров'ю майбутньої мами.

Як заявив пізніше чоловік Хани, 34-річний фермер Марк Террі, за весь час вагітності він намагався захистити жінку від будь-якої взаємодії з електричними приладами, однак це виявилося важким завданням.

— Як би я не намагалася уникати контактів з гаджетами, моя алергія продовжувала поширюватися з ще більшою силою, — зізналася жінка.

На третьому місяці вагітності вона втратила дитину через сильну кровотечу, спричинену електромагнітним випромінюванням.

Через півроку після трагедії Меткалф знову завагітніла і зараз знаходиться на 11-му тижні вагітності. Для того щоб зберегти здоров'я собі і майбутній дитині, Ханна кинула роботу в офісі і переїхала в передмістя, щоб убезпечити себе від можливої небезпеки.

— Всіма силами я намагаюся пережити подію, однак це дається мені з великими труднощами, — зізналася Меткалф. — Зараз я в жаху від того, що це може повторитися. Я намагаюся зробити все можливе, щоб звести до мінімуму будь-які контакти з електричними пристроями.

Похожие статьи:

Новости в миреЗ життя пішла Ширлі Темпл

ПроисшествияУ Севастополі на тренуванні помер 16-річний футболіст

Новости КиеваУ Києві від вогнепального поранення помер міліціонер

Новости УкраиныМВС спростовує інформацію про вогнепальне поранення і смерть активіста

Новости ПолитикиНачальник Краснолиманского ГАИ погиб в ДТП от взрыва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети