Витік нафти в Санта-Барбарі найбільший за останні 18 років

22 мая 2015
2159 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8746.jpg

У США в результаті аварії на трубопроводі, що належить компанії Plains All American Pipeline, витекло близько 480 тис. літрів нафти. Про це повідомив представник компанії. Як заявила влада, цей витік є найбільшим в окрузі Санта-Барбара за останні 18 років. У компанії визнали, що ситуація розвивається за «найгіршим сценарієм». Оголошено надзвичайний стан.

В результаті аварії на нафтопроводі в Каліфорнії витекло не менше 2,5 тис. барелів сирої нафти (близько 480 тис. літрів). Це стало найбільшим витоком в регіоні за останні 18 років. Губернатор штату Джеррі Браун оголосив в окрузі Санта-Барбара надзвичайний стан.

У компанії визнали, що ситуація розвивається за «найгіршим сценарієм». Як стало відомо, нафта виливалася з труби протягом декількох годин до того, як витік вдалося зупинити. Нафта з прорваного трубопроводу компанії Plains All American Pipeline, по оновленим даними місцевої влади, утворила вздовж пляжу Рефьюджіо пляму довжиною більше 14 км. Фахівцям поки не вдається точно підрахувати, скільки нафти вилилося в Тихий океан.

Поки що не відомо, яких збитків завдав цей витік довкіллю. Однак Лінда Кроп з Центру по захисту навколишнього середовища зазначила, що район, в якому сталася екологічна катастрофа, — один з найбагатших за кількістю біологічних видів регіонів на планеті, і аварія може дуже негативно позначитися на декількох видах тварин, включаючи мігруючих китів і морських птахів.

Як повідомляється, трубопровід з пропускною здатністю до 150 тис. барелів на день був побудований в 1991 році і до цього на ньому не було зафіксовано жодної витоку. А за словами представника Plains All American Pipeline Даррена Палмера, остання перевірка нафтопроводу проводилася всього два тижні тому.

Влада евакуювала мешканців будинків, розташованих в безпосередній близькості від місця події, сам пляж на даний момент закритий.

Похожие статьи:

Политические статьиБойкот солярки окупанта.

Политические статьиЯдерний привид енергетичного раю

Политические статьиАльтернатива газовому колапсу

Политические статьиЧи спонукатиме Прем`єра кремлівський подарунок буржуйки впроваджувати альтернативні енергоресурси?

Новости БизнесаНафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet дорожчають

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети