Ворог під маскою: СпортЛенд готується радісно зустріти окупантів

22 ноября 2015
1418 просмотров Голосов: 0 Автор:Кирилл Соломин
article11151.jpg

Війна, що точиться на сході України, недаремно названа гібридною. Усі ресурси задіяні захопником  - військові, технічні, фінансові, економічні, політичні, людські. Війна йде не лише у Широкіно та Пісках. Кабінети ООН, зали фондових бірж, редакції газет – всі ці місця стали місцями боїв війни, розв’язаної Росією.

Але, як відомо, страшний ворог не зовнішній. Ти його бачиш, знаєш що від нього очікувати.

Страшний ворог внутрішній. Він непримітний, наносить свої удари підло, приховано.

На жаль, в Україні багато внутрішніх ворогів. Починаючи від поточених совком бабусь, які з криками «расія пріді» кидались під українські танки. І закінчуючи свідомою агентурою ворога, запроданцями, які за ФСБ-шні гроші організовують теракти, підривають волонтерські пункти, вбивають українських активістів.

Але є такі, котрих ми на перший погляд, ворогами не розрізняємо. Це російські виробники товарів та послуг, які вдало прикидаються іноземцями. Тут ми маємо «італійських виробників» взуття з Ростову та «англійських модельєрів» з Іркутська, «індійських» виробників чаю з Хабаровська та «бразильських» кавових майстрів з Новгорода.

Схема проста: російські фірми купують (найчастіше у китайців) товар, наліпляють на нього лейбл з «іноземним брендом», і успішно продають його в Україні.

Така схема діє вже багато років. Адже всім відомо, що найкраще взуття – з Італії, одяг – з Британії, а найкраща кава – бразильська. От і спрацьовують стереотипи у покупців.

Окремою статтею стоїть сфера послуг.

Тут особливий принцип. Адже товар купив, гроші віддав – і усе.

У сфері послуг працюють з людьми. Вміло сформована атмосфера, правильно прописані сценарії розмов можуть суттєво вплинути на світогляд людини, переконати її так, що ОРТ буде нервово курити в сторонці. Адже ТБ – воно далеке, а жива людина — ось вона, поруч. Розказує тобі про криваву хунту, про карателів, що знищують мирних шахтарів, про справедливий лад у ДНР та ЛНР.

Одним з таких осередків стала, на перший погляд, мирна мережа спортивних клубів Спортленд.

Соціальними мережами ширяться історії, як персонал СпортЛенду відверто демонструє неповагу до України, до її боротьби, до воїнів, що її захищають.

Ось, декілька

===

*Оксана Мовчанівська

Рингтон на телефоні з «Ще не вмерла…» викликав обурення в рецепшіоністки, яка попросила (УВАГА!) «виключить ету пєсєнку»»! Матері твоїй ковінька, це не «пєсєнка», це гімн держави, де ти живеш!!!

 

*

Алексей Кирчишин

Хотел приобрести абонемент в спортленд. Менеджер соловьем пела про сеть, про клуб. На вопрос, есть ли скидки для участников АТО изменилась в лице и процедила, что от Министерства обороны они денег не получают, а сами не могут делать подарки всем подряд».

 

І таких повідомлень не одне-два. Їх десятки!

До Спортленду в українців багато питань. В основному, ці питання стосуються недотримання Спортлендом своїх зобов’язань. Так, протягом минулих років Спортленд активно продавав абонементи у недобудовані клуби, обіцяючи киянам, що скоро вони отримуватимуть фітнес-послуги прямо біля дому, та й ще й матимуть чудові басейни. Однак роки йдуть, а клубів все немає.

Але то таке.

Хочеш дізнатись правду – попитай у людей. Інтернет нічого не приховує. На сайтах повно відгуків про Спортленд, і в абсолютній своїй масі ці відгуки  — негативні.

Люди обурюються якістю послуг, нетактовність персоналу, санітарно-гігієнічним станом тренувальних залів і багато-багато іншого.

Окремою статтею стоїть сепаратистська сторона буття Спортленду.

Про те, що адміністрація Спортленду переховується від призову до армії і активно перешкоджає тим працівниками, які висловили бажання захистити Українуц зі зброєю в руках, не писав тільки лінивий. Дирекція клубу загрожує тим працівникам-патріотам, які все ж підуть до лав Української армії, звільненням. Це означає, що після демобілізації такий працівник не зможе повернутись до мирної роботи і йому не буде зараховано пенсійний стаж. А це – загроза гідній старості у майбутньому.

Також відвідувачі інтернету пишуть про георгіївські стрічки в шафках в роздягалках, про преференції тим працівникам, хто зі сходу України і в кого близькі чи рідні воюють на боці терористів.

Все це викликає правомірне здивування і запитання до українських спецслужб.

Чи не занадто вони зайняті? Чому ворог продовжує чинити зло прямо в серці Києва? Чи не має тут якогось іншого інтересу? Чому Олега Ткача вільно випустили з України?

Поки що питання ці залишаються без відповіді.

Але ми сподіваємось, що скоро ми побачимо оголошення на дверях Спортленду «Зачинено за вчинення злочину проти державності».

Похожие статьи:

БеспределКак сеть Спортлэнд обманывает своих клиентов

Новости ОбществаФітнес центр СПОРТЛЕНД дурить українських клієнтів

ОбществоОфициальное заявление генерального директора СФК «СпортЛэнд» Олега Ткача в ответ на «митинг» под прокуратурой г. Киева

РелизыКЛИЕНТЫ СПОРТЛЕНДА СОБИРАЮТСЯ НА ПРОТЕСТ

БеспределМошенники с большой дороги

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети