Юристи Руху «Справедливість» офіційно довели в судах участь в бойових діях уже 15-ти добровольців

1 декабря 2017
271 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16478.jpg

Остання перемога — Деснянський суд Чернігова встановив юридичний факт участі Олександра Акуленка у бойових діях, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Тепер йому легше буде отримати статус УБД. Олександр Акуленко у 2017 році поїхав на передову.

У складі ОТР «Волинь» Української Добровольчої Армії він боронив суверенітет держави. Його участь в АТО підтверджена свідченнями, довідками, фото — та відеоматеріалами.

Поки немає ніякого закону, який би встановлював юридичний факт участі добровольців в АТО, таке рішення суду – єдине державне підтвердження.

Тому воїнам доводиться що є сили виборювати свої права в судах. Правовий центр «Справедливість» подав заяву та супроводжував справу Алуленка в суді.

Це — вже 15 перемога у бою за права добровольців за рік. «Майже всі хлопці після виграних судів отримали статус УБД.

Серед чоловічої компанії – і тендітна Катерина Число! Тепер наші захисники, і Катя, яка зараз доглядає маленьку донечку, нарешті мають змогу отримувати від держави відповідні пільги», — наголосив лідер Руху Валентин Наливайченко.

Похожие статьи:

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети