З кожним роком життя в Росії все огидніше

14 июня 2015
2819 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9144.jpg

Є в світі багато країн, де немає громіздких, жорстких і жорстоких, заплутаних законів і правил.

Є багато країн третього світу з ідіотичним законами, але абсолютно необтяжливим правозастосуванням — за символічну плату можна швидко отримувати ідіотичні довідки і закривати очі правоохоронцям.

Також є багато розвинених країн, де надзвичайно суворі закони, але де правоохоронці не «мають» тобі мозок, швидше допоможуть в разі твоєї ненавмисної помилки, ніж оштрафують.

І тільки Росія унікальна — у них надзвичайно жорсткі і заплутані закони, при цьому абсолютно нелояльні і недоброзичливі правоохоронці, не бажаючі закривати очі за малий прайс, не розуміючи ідіотичність вимог.

Це досить унікальне поєднання, погане і огидне з будь-якої точки зору. З одного боку, ти ніколи не зможеш захистити свої права, бо закони заплутані і винуватець (приватний, державний) завжди знайде лазівку, як ухилитися від відповідальності. З іншого боку, коли виникнуть необґрунтовані претензії до тебе, захист буде дуже затратний або неможливий, якщо претензії від провладних органів правозастосування жорсткі і не виходить з невинуватості.

Тобто будь-яка інша система, хоч дешева з третього світу, хоч і сувора, але обов'язкова з розвиненого світу, краще наявного потворного гібрида.

Оскільки шансів увійти в розвинений світ з кожним роком все менше і менше, скотитися в третій світ — все більше і більше і при цьому закони та правозастосування не мають ніякої тенденції до гуманізації, все це робить життя в Росії з кожним роком все огидніше.

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети