Зірку "Універу" терміново доправили в онкологічний центр

21 июля 2015
2301 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9743.jpg

Госпіталізованому сьогодні до столичного онкоцентру Андрію Гайдуляну було важко дихати під час виступу на форумі «Волга» під Самарою

Зірка серіалу «Універ» і «САШАТАНЯ» приїхав на молодіжний форум з майстер-класом. Присутні відзначили, що актор, коли говорить, трохи задихається. Тоді списали це на хвилювання перед великою аудиторією. А виявилося, що у нього вже тоді були проблеми зі здоров'ям. Просто він не звертав на них уваги. А може, списував їх на щось. Наприклад, на небувалу спеку, що стояла в ті дні в регіоні.

Нагадаємо, що за деякою інформацією спочатку у Андрія виникли проблеми з диханням, потім з промовою, а коли він виявив ущільнення на шиї, то звернувся в діагностичне відділення онкоцентру на Каширському шосе.

Зараз актор очікує результати аналізів.

— Андрій дійсно проходить обстеження в клініці, — розповідає його директор Антон Богославський. — Але він не лежить в палаті, його стан нормальний. На вихідних Андрій був удома. На даний момент він чекає на результати аналізів, після чого стане ясно, наскільки ситуація серйозна. Ну а ми всі молимося за здоров'я Андрія і сподіваємося, що все обійдеться. Хочеться сказати всім, хто переживає за нього, що поки підстав для поганих прогнозів немає.

Колеги Андрія по знімальному майданчику відмовляються від коментарів, пояснюючи, що в такій ситуації вони не доречні.

Андрій Гайдулян став відомий телеглядачам завдяки ролі сина олігарха Саші Сергєєва в серіалі «Універ». Проект з'явився в ефірі в 2008 році, і ось уже сім років його герої не залишають телеекрани. Правда, в 2013 році з цього проекту створився окремий серіал «САШАТАНЯ», головними героями якого стала молода студентська сім'я.

Похожие статьи:

ОбществоУ зірки "Універу" знайшли рак

IT-ТехнологииВ космосі шукають НЛО

Образование и наукаНайвитратніше вчитись в Угорщині

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети