За чаc перемир'я на сході України загинули 83 українських військових

18 мая 2015
1879 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8696.jpg

Як повідомив президент України, за час нетривалого перемир'я на сході України загинули 83 українських військових, не кажучи вже про мирних жителів. Все частіше новини про поранених, якщо відсутні загиблі, подаються пресою практично, як позитивні.

Але поранені — це теж жертви, і миритися з подібною ситуацією не можна. Постійні втрати, падіння економіки, захоплення територій, неможливість проведення реформ — ось далеко неповний список проблем, з якими сьогодні стикається Україна. Якщо не буде вироблена чітка стратегія з виходу з програшної ситуації, плани Москви щодо розвалу України реалізуються швидше, ніж нам здається.

Що нам дали другі Мінські угоди? Чого досягла Україна? Які у нас є перспективи? По-моєму, українському керівництву давно пора поставити собі ці питання, і провести серйозну роботу над помилками.

Швидше за все, висновок після такого аналізу виявиться малоприємним. Навіть якщо наші західні партнери не перестають переконувати, що альтернативи мінським переговорам немає, на моє глибоке переконання, цей шлях безперспективний. Наше простоювання в обороні по суті мало чим відрізняється від війни, і в цій війні Україна все ще програє.

Враховуючи, що і ця сумна ситуація погіршується, реалізація російських цілей в Україні стає все більш імовірною. Не маючи будь-якої тактики з протидії кремлівської агресії, Україна тільки прирікає себе на поразку. Є багато хороших ідей і стратегій, які можна застосувати, але в нашій поки політиці домінує думка, що ми повинні постійно поступатися агресору. І, як мені здається, нікому ще не вдалося переконати президента, що цей шлях безперспективний.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети