Заборона абортів - це варварство

18 июня 2015
2680 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9210.jpg

15 червня Всеукраїнська рада церков внесла свої пропозиції правок до Конституції.

Залишивши осторонь питання, чому в сучасній світській країні, де церква відокремлена від держави, «рада церков» втручається в конституційний процес, спробуємо розглянути правки по суті, пише у блозі на «Новому часі» Марія Попова.

Одне з найбільш радикальних пропозицій церковників — це заборона абортів і евтаназії. І це, з моєї точки зору, лідер в хіт-параді маячних ідей щодо оптимізації Конституції. Заслужити це звання було непросто, але церква постаралася.

Є одне елементарне правило, яке застосовується у всіх сферах життя. На нього можна натрапити у будь-якому законі, воно — один з головних принципів ведення бізнесу і одне із стовпів суспільної моралі. Звучить так: «Відповідальність несе виконавець».

І згідно з цим правилом, тільки жінка — не суспільство, не чоловік, не закон і навіть не який-небудь спеціальна жіноча рада, а кожна окремо взята жінка може вирішувати, чи робити їй аборт чи ні.

Це питання, яке не стосується нікого, крім неї. Чоловіки, кричущі «Я не дозволю своїй жінці робити аборт», мало чим відрізняються від виродків, які змушують своїх подруг позбавлятися від потенційної дитини проти їх волі.

Це не їх протягом дев'яти місяців буде нудити щоранку, не у них обтечуть ноги до неможливості ходити і не у них кожен вечір буде відвалюватися поперек, не вони будуть штовхати до розриву свій живіт, а потім ще рік вигодовувати новонародженого власним тілом. І це я ще не говорю про порушення, патології та інші проблеми вагітності і пологів. Не кажу про випадки зґвалтування з наступною вагітністю. Про жінок, які і себе-то ледве можуть прогодувати.

Це не їх рішення. І нікого, крім кожної конкретної жінки.

Питання, насправді, не в тому, забороняти або ні — таке питання взагалі не повинно стояти. Заборона абортів — це варварство. Правильне же питання — робити чи ні. Питання складне і дуже індивідуальне. Лежить воно у площині моралі, психології та забезпеченості. І відповідь на нього у кожної жінки своя.

Для самої себе я давно вирішила, що аборти робити не буду — навіть при дуже раптовій і недоречній вагітності. Єдине виключення — медичні показання.

Але це рішення я прийняла сама. І я не можу засуджувати жінок, чиє рішення відрізняється від мого.

Пора вже нам відходити від середньовічних понять. Адже народження дитини — не обов'язок жінки, а її право. Таке ж, як і право на власне, тільки своє життя.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииВ Китаю дозволили продавати ігрові приставки

Новости в мире​Франсуа Олланд заборонив міністрам користуватися мобільними телефонами

ОбществоКім Чен Ин заборонив слухати пісні з чорного списку

Новости БизнесаНБУ заборонив продаж валюти для інвестицій за кордон та дострокового погашення кредитів

Здоровье и медицинаУ США можуть ввести заборону на електронні сигарети

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети