Закарпатський апеляційний суд очолив суддя, котрий виносив рішення проти

28 апреля 2014
9993 просмотра Голосов: 2 Автор:misha
article4617.jpg

Закарпатська область, зважаючи на своє прикордонне розміщення, може «похвалитися» своїми «продажними» суддями, які вже залишили слід на сторінках історії. Днями відповідно до нового законодавства, яке дозволяє призначати суддів після голосування таємним голосуванням, на посаду голови Апеляційного суду краю було обрано Миколу Крегула. Ця особа відома тим, що саме з її дозволу відбувалося незаконне прослуховування журналістів та перших осіб області, котрі знаходилися в опозиції до режиму Януковича.

За вказівкою голови ОДА на момент революційних подій суддя Крегул як голова Апеляційного суду давав накази «шити» звинувачувальні вироки активістам, які стали на захист площі Народної перед будівлею обласного «білого дому». На цей факт вказують закарпатські опозиційні та незалежні ЗМІ.

Депутата Ужгородської міськради Павла Чучку від опозиції засудили за участі судді Крегула.

Відоме прізвище судді також за справою івано-франківських злодіїв, котрі успішно обкрадали ужгородців та прикривалися міліцією, яку очолював зять Крегула. Впливовий суддя намагався прикрити справу як лише міг, в тому числі і чинячи тиск на підлеглих.

Відомі імена суддів, котрі теж сьогодні потрапляють під сумнів (Фозикош, Дроботя, Гошовський, Демченко, Андрійцьо та інші), проте вони продовжують свою діяльність, нехтуючи присягою, мантією та народною довірою.

Допоки в Україні не відбудеться справжня судова реформа, говорити про чесність судочинства неможливо!

Похожие статьи:

Новости КиеваРаду пікетують 500 осіб - вимагають люстрації та доступу до інформації про кадрові призначення

БеспределКазнить нельзя помиловать: где наши люстраторы?

Политические статьиЯку люстрацію запропонували Петру Порошенку

СкандалСуддя Януковича знову на роботі?

Новости ПолитикиУкраїна отримає новий уряд протягом двох днів - Кличко

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk