Замах на Папу Римського Бенедикта XVI

26 апреля 2015
2180 просмотров Голосов: 0 Автор:вася
article8427.jpg

Ісламістський осередок, більше десяти років діє на острові Сардинія, розкрили і знешкодили італійські спецслужби. Як вважають поліцейські, лідери організації мали прямий зв'язок з керівництвом «Аль-Каїди».

Серед низки інших терористичних операцій, ісламісти готували замах на Папу Римського Бенедикта XVI, який обіймав Святий престол з 2005 по 2013 рік. Операцію з ліквідації Папи планувалося провести в 2010 році, проте з незрозумілих причин вона не була здійснена.

Більшість заарештованих екстремістів — вихідці з Пакистану та Афганістану. Крім нездійсненого замаху їм інкримінується розпалювання етнічної та релігійної ворожнечі і переправлення нелегальних мігрантів. Деякі із затриманих також підозрюються в причетності до вибуху на ринковій площі в афганському Пешаварі, де загинуло більше ста людей.

Найвідоміше замах на Папу Римського було зроблено 13 травня 1981, коли Святий престол займав Іоанн-Павло II. Тоді понтифік був поранений двома пострілами, проте залишився живий. Терориста затримали на місці, ним виявився турок Мехмет Алі Акжал. Суд відправив його на 19 років в італійську в'язницю. Там його, через два роки, і відвідав Іоанн-Павло II. Після бесіди, яка тривала дві години, понтифік пробачив злочинця.

Подальша доля Мезмета Алі була досить цікавою: прийнявши у в'язниці католицтво, виявив бажання жити після звільнення в Польщі. Цілком можливо, що роки, проведені у в'язниці, якось позначилися на його психічному здоров'ї, тому, що він неодноразово робив різні суперечливі заяву про те, спецслужби яких країн були причетні до того нещасливого замаху.

У 2010 році Мехмет Алі Акжал оголосив себе новоявленим Ісусом Христом і передрік Апокаліпсис в кінці 21 століття.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети