Землі загрожує апокаліпсис

26 мая 2015
3896 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8840.jpg

Американський портал з символічною назвою End of the american dream публікує чергові сумні відомості про свою країну, однак цього разу стосується не економічних, а її екологічних проблем. Оглядачі, вивчивши останні дослідження екології планети, стверджують, що Північній Америці, і конкретно США, і Африці, в першу чергу загрожує посуха.

Не так давно, вчені Каліфорнійського університету спільно з співробітниками NASA стежать за ситуацією з кліматом в США і вважають, що найбільше ця природна катастрофа загрожує саме їх штату, що сильно вдарить і по екології, і по економіці США в цілому — Каліфорнія відома своїми широкими полями, садами і угіддями, щорічно надає різні види овочів, ягід і фруктів, а також різних рослинних культур, якими забезпечується та сама країна, і весь світ.

Багато дітей на планеті, особливо в Каліфорнії, в світлі останнього скорочення опадів, жодного разу не бачили дощ. Нещодавно півторарічний Грейсон з невеликого містечка на узбережжі Каліфорнії Дана-Пойнт, побачивши опади, не відразу зрозумів, що це таке.

Страждає від посушливого клімату і Бразилія, особливо в штаті Сан-Паулу. Цей регіон є найбільш густо населеним у країні, однак зараз його жителям не вистачає водних ресурсів для використання в господарстві або догляду за своїми садовими або фермерськими угіддями. Рекордна за останні два роки посуха вражає австралійський штат Квінсленд, досягаючи за своїм поширенню 80% регіону.

Від нестачі опадів і води страждає і Африка, особливо її південна частина. У цих країнах знижуються темпи сільськогосподарської промисловості, що дає 40% прибутку в рік бюджету континенту.

Вирубка лісів грає найбільш суттєву роль в гідрологічному циклі, як окремих країн, так і материків, і планети. Близько половини всіх тропічних лісів Землі вже знищено. Саме ліси відповідають за 30% прісної води в загальному круговороті. За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, близько 18 млн акрів лісу втрачається щороку.

Екологи закликають не задуматися, а почати працювати для того, щоб врятувати водне майбутнє планети.

Похожие статьи:

Образование и наука​Озоновий шар Землі поступово відновлюється

Новости в миреНа землю летит маленький астероид

Образование и наукаИнтересности нашей Планеты

Туризм и путешествияСамые опасные места на нашей планете

ОбществоНа нашій планеті несподівано почалась магнітна буря

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети