Жахливі дані виявилися в американській школі

5 мая 2015
2663 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8534.jpg

Жахливі дані виявилися після скарги співробітника однієї середньої школи графства Хокінс в штаті Теннессі, США, на якість обідів у їдальні закладу.

У окружне управління санепідемстанції надійшли фотографії м'ясних страв, що подаються в цій школі. Глава відомства Майкл Херрелл ініціював перевірку якості продукції, призначеної для приготування шкільних обідів.

Співробітники були вражені, дізнавшись, що м'ясо зберігається у морозильних камерах аж з 2009 року! Директор школи Стів Старнес заявив, що деяка продукція, з якої готувалися обіди для дітей, дійсно датована 2009-2011 роками.

«Але її було небагато», — запевнив він Санепідемологам.

Самі учні середньої школи розповіли, що під час обідів, де подавалися страви з настільки прострочених інгредієнтів, неприємний запах поширювався не тільки по всій їдальні, але і по всій будівлі школи.

«Ми додавали до нього соус і приправи, але їсти це все одно було неможливо», — поскаржилися учні.

Після інциденту в цій школі Херрел ініціював перевірку в інших середніх освітніх установах графства, і в деяких з них було виявлено м'ясо такого ж терміну давності.

Тепер адміністрації округу, а також поліцейським Хокінса належить з'ясувати, хто був постачальником шкідливих продуктів бідним дітям цих шкіл, які до недавнього звернення були змушені отримувати його на обід практично щодня.

Також повідомляють, що в даний час співробітник, дані якого не розкриваються в інтересах слідства, не працює в цій школі.

Похожие статьи:

Новости КиеваРазрешили принимать детей без прививок в садики и школы

Новости ОбществаВспомним школьные годы

Происшествия​В американській школі 20 осіб отримали ножові поранення

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости УкраиныКурс із військової підготовки запроваджено у школах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети