Жителі США продають свій кал, та заробляють великі гроші

27 июня 2015
2884 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9387.jpg

Зразки стільця передбачається використовувати для фекальних трансплантацій, щоб боротися зі смертельно небезпечними бактеріями, які щорічно вбивають близько 14 тисяч американців.

Фекальну трансплантацію хвалять багато лікарів, описуючи її як чудодійний засіб в боротьбі з бактеріальною інфекцією, яка найбільш часто вражає пацієнтів лікарень. Вона викликає лихоманку, болісні судоми, тяжку діарею, а в деяких випадках, загрозливі для життя ускладнення, наприклад, важкий набряк кишечнику. Пацієнти з повторюваними епізодами хворіють протягом декількох місяців і лише у 75% є шанс на виживання.

На щастя, трансплантація калу від здорових донорів творить чудеса — особливо, коли всі інші методи лікування, навіть антибіотики, не допомогли. Це допомагає відновити баланс корисних бактерій в кишечнику, які є досить ефективним союзником в боротьбі з інфекціями. Якщо процедура пройшла успішно, пацієнт починає відчувати себе краще майже миттєво.

До донорів в Массачусетсі пред'являють кілька вимог. По-перше, потенційному донору має бути від 18 до 50 років, по-друге, він повинен мати регулярний стілець і бути готовим щодня відвідувати лабораторію. Кандидати, які все ж наважаться зареєструватися в якості донора, повинні будуть здавати кал щонайменше чотири рази на тиждень.

Потенційні донори також отримають $40 за проходження тестування, яке включає: заповнення детальної медичної анкети, аналіз калу на наявність інфекцій, а також аналіз крові на ВІЛ/СНІД і гепатит.

Організація була заснована доктором Марком Смітом у 2012-му році, після того, як член його сім'ї протягом 18 місяців страждав, очікуючи фекальної трансплантації.

«Думайте про нас, як про банк крові, — пояснив він. — Більше не доведеться літати по всій країні, щоб отримати фекалії для пересадки».

Організація працює з гастроентерологами та іншими фахівцями, доставляючи зразки калу в різні міста в радіусі чотирьох годин. Варто відзначити, що кожні 250 міліграмів калу продаються лікарням і незалежним лікарям за $250. Ця кількість може бути використана для лікування п'яти пацієнтів.

«З точки зору витрат, це дійсно ефективне лікування для пацієнтів, які не реагують на антибіотики», — пояснив Сміт.

Фекальні трансплантати можуть дозволити заощадити, в середньому, $ 17 000 на пацієнта, порівняно з лікуванням антибіотиками.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаСифіліс-експерименти: 800 чоловік були заражені для спостережень

Здоровье и медицинаВООЗ закликає відмовитися від таких назв хвороб, як свинячий грип, мавпяча віспа, пташиний грип

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицинаНайнебезпечніші хвороби в історії людства

Здоровье и медицинаГрейпфрутовий сік захищає від раку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети