Журналісти склали свій план мобілізації

29 июля 2015
2863 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9876.jpg

На карті представлено виконання плану мобілізації в рамках п'ятої хвилі в розрізі областей України

Складено карту виконання плану мобілізації в рамках п'ятої хвилі журналісти «Нового часу», узагальнивши інформацію від усіх регіонів України.

У середньому по Україні рівень виконання мобілізаційного плану склав 70%. Запорізька область показала в рамках п'ятої хвилі результат вище середнього, але нижче максимального. За даними, які озвучувалися в обласному військкоматі, в ході п'ятої черги в Запорізькій області було призвано в армію 1266 жителів Запорізької області. Мобілізаційний план, поставлений регіону, був виконаний на 85%.

Згідно карти, складеної журналістами, Запорізьку область за цим показником перевершили Вінницька, Хмельницька, Дніпропетровська, Луганська та Чернігівська області, які виконали план на 100%, а також Черкаська (99%), Київська (90%) та Миколаївська (86%).

Нагадаємо, що в ході шостої хвилі мобілізації в Запорізькій області планується призвати до лав армії близько двох тисяч осіб. Як заявив минулого тижня запорізький губернатор Григорій Самардак, поки Запорізька область знаходиться на другому місці в Україні з виконання мобілізаційного плану в рамках шостої черги мобілізації.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

ОбществоСьома хвиля мобілізації стартує за декілька місяців

ОбществоЧи законна мобілізація під час АТО і кому одягати берці?

ОбществоМобілізація не для всіх

Новости ПолитикиПартію Свобода - відправляють у АТО,

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети