ЗМІ: У коханки Нємцова був телефон з радіомаяком

8 апреля 2015
2739 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8191.jpg

Анна Дурицька, коханка убитого політика Бориса Нємцова, була причетна до вбивства опозиціонера, при цьому слідство не виключає, що її могли використовувати наосліп.

Посилаючись на джерела у слідчій групі, яка веде справу Нємцова, вони повідомляють, що в той вечір дівчина мала при собі два мобільних телефони — один звичайний, з якого вона просила телефонувати в швидку водія снігоприбиральної машини, а другий — з радіомаяком, що посилає сигнал про її місцезнаходження.

На записи з камер спостереження видно, як відразу після дзвінка в швидку дівчина підходить до сміттєвої урни і викидає в неї якийсь предмет.

Слідчі встановили, що цим предметом був другий телефон дівчини, оснащений системою стеження. Передбачається, що саме за допомогою цього пристрою вбивці і відстежували маршрут Нємцова і його супутниці.

Втім, продовжують, це не говорить однозначно на користь того, що Дурицька навмисне допомагала вбивцям — не виключено, що вона використовувалася для стеження, але не мала уявлення, в яких цілях це стеження велося.

За версією джерела, є інформація про зв'язки ескорт-моделі з керівництвом СБУ, зокрема, з головою служби Валентином Наливайченко.

Нагадаємо, після загибелі Нємцова дівчина була допитана в якості свідка російськими слідчими і потім відпущена додому, в Україну.

Теги: #змі
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети