​Чому Україна залишається без підтримки світу?

7 июля 2015
2322 просмотра Голосов: 0 Автор:Viktor
article9525.jpg

Західні уряди не зробили ніяких дій ні з перешкоджання російської агресії, ні з надання достатньої допомоги Україні Україна змушена самотужки справлятися з усіма труднощами — Джексон Діль

«Минулого тижня українські військові опублікували вироблену безпілотником зйомку нової російської військової бази на сході України — з танками Т-72, бараками, системами зв'язку та плац», — пише американський журналіст Джексон Діль у своїй колонці "? Чи зможемо ми дозволити Україні вмирати", опублікованій у виданні Washington Post. Міжнародні спостерігачі кажуть про зростання інтенсивності боїв у регіоні, всупереч режиму припинення вогню, зазначає журналіст.

Автор пише, що Росія, тим часом, припинила поставки газу в Україну, щоб перешкодити їй запастися припасами на наступну зиму. У той же час, у Вашингтоні кредитори України стали проти плану МВФ щодо скорочення тіла боргу, що допомогло б країні уникнути дефолту.

Демократично обраний, прозахідний уряд України був змушений самотужки справлятися з усіма цими труднощами, міркує Діль далі. «Німецький канцлер Ангела Меркель та її європейські партнери зайняті кризою в Греції, Барак Обама всі сили віддає висновкам ядерної угоди з Іраном. Західні уряди не зробили ніяких дій ні з перешкоджання російської агресії, ні з надання українському уряду достатньої допомоги, щоб країна змогла протриматися ще рік », — говорить Діль.

«Запам'ятається це літо тим, що Захід дозволить Україні загинути Схоже на те?», — Розмірковує автор. Діль каже, що США і ЄС продовжують вимагати від України виконання Мінських угод, яких Росія не дотримується. Крім того, американські чиновники нерідко погоджуються з росіянами в тому, що потрібно припинити бої. У той же час, приблизно 9000 російських солдатів у Східній Україні, існування яких Москва заперечує, продовжують готуватися до нового масштабного нападу.

«Обама і Меркель стверджують, що надання допомоги українській армії не зупинить атаку і навіть може її спровокувати Сумнівна логіка: аналітики стверджують, що Путіну є сенс побоюватися збитку, який завдасть йому посилена українська армія.», — Підкреслює колумніст. У кожному разі, на його думку, ці аргументи не пояснюють пасивності Заходу на економічному фронті. "ЄС, який витратив $ 222 млрд на порятунок Греції, запропонував Україні $ 5,5 млрд США, які виділили Мексиці $ 20 млрд і віддали $ 18 млрд на відновлення Іраку, дали Україні $ 3 млрд кредиту.", — Підраховує Діль.

Він зазначає, що через вказане вище України може бути змушена оголосити про дефолт вже наприкінці липня. Шведський економіст Андерс Аслунд вважає, що Україні потрібні додаткові $ 10 млрд, щоб протриматися ще два роки. Якщо пощастить, вона отримає половину цієї суми.

Українські лідери, які вважають, що б'ються з Путіним на захист всього демократичного Заходу, все більше турбуються через те, що їм не вдається отримати допомогу Заходу. «Якщо ми програємо, — заявив нещодавно прем'єр-міністр Яценюк, — це буде поразкою всього вільного світу».

«Але вільний світ, схоже, зайнятий іншими справами», — підсумовує Діль.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети