"Cтрєлков" має надію захопити Київ!

22 марта 2015
2109 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7889.jpg

Терорист Ігор Гиркін (Стрєлков), який фактично спровокував початок війни на Донбасі і брав участь в організації анексії Криму, вважає, що у президента РФ Володимира Путіна немає дороги назад, і йому доведеться захоплювати нові території. Про це він сказав в інтерв'ю Spiegel Online.

«Путін зломив західний курс. Адже через Крим Президент Російської Федерації домігся того, про що багатьом людям і снитись не могло. Він поставив себе в таку ситуацію, з якої для нього тепер немає шляху назад. Я сподіваюся, Путін розуміє це. Успіху він може досягти тільки разом з патріотами та людьми які вірять у нього », — вважає терорист.

При цьому з його інтерв'ю випливає, що він сподівається на захоплення РФ Києва, який вважає «російським містом», і територій України в межах СРСР 1939 року.

Також Гиркін зізнався, що не очікував такої кровопролитної війни на Донбасі.

«Я вважав, що Москва анексує Донбас так само стрімко, як Крим, після референдуму. Велика частина «народного ополчення» (так в РФ називають терористів Донбасу ) Бореться за з'єднання з Росією і натхненна взяттям Криму », — додав він.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети