“Добропілля – це Україна! Вимагаємо повернути у місто українську символіку”, - заява Руху Наливайченка “Справедливість”

6 апреля 2017
5265 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14855.jpg

Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” вимагає від влади м. Добропілля (Донецька область) до Вербної недлі (9 квітня 2017 р.) повернути національну символіку і партіотичні вивіски на вулиці міста та від Президента проконтролювати роботу в цьому напрямку підпорядкованих йому адміністрацій на сході країни.

 

Нагадаємо, 22 березня цього року на сесії міської ради депутат, керівник Донецької обласної організації Руху В. Наливайченка "Справедливість" Микола Стрепоченко підняв питання: куди зникли з вулиць міста державні прапори? Адже Добропілля знаходиться в прифронтовій зоні, тому тут вкрай важливо підтримувати дух патріотизму і нагадувати всім, що Добропілля — це Україна. Микола Стрепоченко також підкреслив: активісти в коректній формі зробили голові пропозицію повернути місту вигляд, який Добропілля мало до виборів 2015 року — з вивісками і прапорами.

 

“У 2014 році патріоти за власні кошти купували і розвішували українську символіку для протидії сепаратизму в місті. Зараз ці функції повинна виконувати влада. Замість цього майже всі прапори та вивіски в місті і на в'їзді зі словами “Добропілля — це Україна” зникли з різних причин більше місяця тому. Ми вимагаємо, щоб Президент проконтролював, як свою роботу виконують його ставленники у Військово-цивільних адміністраціях. Нехай все зроблять так, як воно було до їхнього приходу в органи місцевої влади!”

 

Ці вимоги мешканців Добропілля рішуче підтримує Рух “Справедливість”. Щодо коментаря заступника міського голови Олексія Галицького: “Було б ще краще, якби показали, де, на якому стовпі вішати прапори”, наша політсила зауважує: активісти партії з Донеччини готові допомогти комунальним службам Добропілля вивістити жовто-блакитні стяги та розвісити таблички.

 

Патріоти готові почекати до Вербної неділі. У разі невиконання вимог, вони відвідають мера ще раз — у понеділок. Станом на 6 квітня, за словами депутата міськради, жодного прапору чи таблички комунальні служби ще не повісили.

 

Похожие статьи:

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети