«Кожен силовий крок щодо добровольців та зволікання із встановленням офіційного режиму блокади окупованих територій - злочин проти України!» - заява Руху Наливайченка «Справедливість»

14 марта 2017
621 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14695.jpg


Нагадаємо, що якби не принципова позиція активістів та добровольців, Україна б і надалі дозволяла безперешкодно працювати ворожому бізнесу в себе в тилу, підтримувала б ресурсами окупаційну владу Криму та зберігала критичну економічну залежність від країни-агресора – Російської Федерації. На жаль, нинішня влада поки не продемонструвала українській громаді ані принциповості, ані патріотичної позиції, ані здатності до переможних дій.

Позиція Руху Наливайченка «Справедливість» у ситуації, що склалася навколо торгівельної блокади, наступна: якщо можновладці за три роки війни не спромоглися забезпечити новий баланс у паливно-енергетичному секторі та не знайшли шляхів зробити країну економічно незалежною від ОРДЛО, це свідчить лише про некомпетентність такої влади. Будь яке «скиглення» про критичну залежність економічного становища України від торгівлі із сепаратистськими анклавами є нічим іншим, ніж новою інтерпретацією старих міфів про «регіон, який годує всю країну» та «нерозривність економічних зав’язків із РФ». У сучасній українській політиці та на провідних державних посадах носіям такого світогляду не місце!

Рух «Справедливість» вимагає від Президента та Уряду негайно припинити терор проти добровольців-блокадників, натомість, законодавчо оформити та узяти до виконання вимоги української громади щодо повної і перманентної блокади ОРДЛО.

Застерігаємо і наголошуємо, що українці нікому і ніколи більше не дозволять використовувати спецслужби та правоохоронців для боротьби із громадськими активістами!
Кожен силовий крок щодо активістів-добровольців, які блокують ОРДЛО, та кожен день зволікання із встановленням офіційного режиму блокади окупованих територій — злочин проти України!
 

Похожие статьи:

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети