«Ніяких оренд. Крим – це Україна!»

17 марта 2017
9459 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14716.jpg

«Ніяких оренд. Крим – це Україна! Ось такий він — план Наливайченка», — лідер Руху «Справедливість»

 

Не обговорювати чужі плани, а напрацювати та показати всьому світу Український план повернення Криму, закликає владу лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

 

Наливайченко пропонує зафіксувати першим пунктом плану територіальну цілісність України. За його словами, жоден клаптик української землі — ні автономна республіка Крим, ні тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей — не можуть бути предметом торгу: «Крим — це невід'ємна частина України. Наша територія. Так було, є і буде. Щоб уникнути будь-яких спекуляцій влади і владних лакеїв, які бездіють у питанні повернення анексованих і окупованих територій, пропоную внести зміни до Конституції України, де чітко прописати, що, «незважаючи на анексію Криму з боку Російської Федерації, він завжди був, є і буде територією України і ніколи не стане предметом торгу з агресором».

 

От тоді й подивимося, зауважує Валентин Наливайченко, як парламент проголосує за такі зміни, а передусім — депутати від президентської фракції. «Поки Україна головувала у Раді Безпеки Організації Об’єднаних Націй ми мали унікальну можливість представити на найвищій трибуні світу Український план повернення Криму. На жаль, президент нею не скористався», — підкреслює він. 

 

Також політик пропонує юридично закріпити міжнародну підтримку країн-гарантів, які обіцяли безпеку Україні за Будапештським меморандумом. Якщо необхідно, говорить Наливайченко, треба створити новий — Нью-Йоркський меморандум, — де міжнародні партнери мають зафіксувати: Росія мусить повернути Крим Україні. 

 

«США вже заявили, що Крим – це територія України. Ми маємо добитися підтримки міжнародної коаліції держав-гарантів нашої безпеки навколо принципів повернення Криму і деокупації наших територій», — наголосив лідер Руху «Справедливість".

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети