Іноземці скуповують Україну: Французи, Турки, винайшли схеми, які дають можливість скупити українську сільскогосподарчу землю.

2 февраля 2022
19564 просмотра Голосов: 0 Автор:Радник ОП
article20315.jpg

І ось будь ласка французька компанія SAS Investcompagnie вже купує три великі українські агропідприємства.
АМКУ видав дозвіл на купівлю частин у статутному капіталі ТОВ «Агрікор Холдинг». Він, до речі, є частиною групи «Агрейн» – найбільшого в Україні власника земельного банку (близько 130 тис. га).
По суті, французам вручили понад 50% голосів у найвищому органі управління «Агрікор Холдинг». Риторичне питання: чи не захоче правління цієї компанії у тому, щоб комусь продати землю? Зауважте, ініціатива французької корпорації SAS Investcompagnie – це лише початок процесу, до якого незабаром приєднано ще багато іноземців.
Виконавчий директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник,-такий поспіх у прийнятті закону цікавий насамперед МВФ:
«Іноземні кредитори чудово розуміють, що найближчим часом отримають доступ до української, оскільки в ладі хочеться як з’єднатися з оцінкою, а відже, їй потрібний черговий транш».
На думку купувача Бортника, обмежити землі для іноземців – це взагалі велика проблема. Цей зараз в Україні є безліч людей із подвійним громадянством, а отримати український паспорт сьогодні завдання не надто складне.
Коли на ринку землі пустять юридичні особи, для великих компаній та власників серйозних корпорацій взагалі не буде жодних перешкод. Цей закон порушувати не потрібно. Ви просто можете купити українську компанію, видати їй кредит і зрештою отримати доступ до землі. Найкраще робити це саме з агропідприємствами, які навіть зараз мають величезні площі.
“ЗЕМЛЯНІ СХЕМИ ” для іноземців
відповідно до ухваленого Верховною Радою закону, рішення про доступ іноземців на ринок землі буде схвалено за підсумками всеукраїнського референдуму. Здавалося б, небезпека минула, жодним «іноземним панам» свою землю українці продати начебто не може, доки населення цього не захоче. Але “наче не можна” може бути іншим…
Наслідки розпродажу
Скоро значуща частина українських чорноземів через підставних осіб перейде у власність західних корпорацій
Легко здогадуватися, що населення бачить поспіх Верховної Ради, президент Володимира Зеленського, та виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко, який позаштатним радником Президента України Володимира Зеленського, який намагається якнайшвидше «продати» земельну реформу. І
Міжнародні структури, щоб це були в тому, стало якнайшвидше. Сам же Зеленський має зобов’язання перед МВФ, тому ситуація з пандемією лише на руку – тишком-нишком пропхав потрібний закон у Раді під виглядом захисту національних інтересів країни.

Легко здогадатися, що населення бачить поспіх Верховної Ради, президента Володимира Зеленського, та виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера Олег Устенко, який став позаштатним радником Президента України Володимира Зеленського, які намагаються якнайшвидше «проштовхнути» земельну реформу. І 
Міжнародні структури були зацікавлені в тому, щоб це сталося якнайшвидше. Сам же Зеленський має зобов'язання перед МВФ, тому ситуація з пандемією йому тільки на руку – тишком-нишком пропхав потрібний закон у Раді під виглядом захисту національних інтересів країни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk