"Путін помре в Кремлі."​Гаррі Каспаров про війну з Росією

27 марта 2015
1590 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7957.jpg

Анексія Криму готувалася заздалегідь, результат війни в Донбасі зумовлений історично, а найбільш вірогідний варіант повалення Володимира Путіна — революційний. З такими заявами в четвер на публічній лекції в Київському національному університеті ім. Шевченко виступив російський опозиціонер, чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров.

Про війну в Донбасі

Те, що відбувається в Донбасі, — результат зовнішньої агресії. Коли все закінчиться, — а я не сумніваюся, що все це закінчиться відновленням України в її загальновизнаних кордонах, — рани загоєні швидко не будуть. Але наявність зовнішнього фактора допоможе заліковувати рани. Ця війна стала результатом зовнішнього тиску, хоча до цього були й внутрішні передумови. Мені здається, що вирішення проблеми буде пов'язано з тим, що рано чи пізно повинно щось змінитися в Росії. Коли зникне головне джерело проблеми, яке знаходиться в Кремлі, то є надія, що і ситуація в Донбасі і в цілому в Україні швидкими темпами стабілізується. Що стосується результату війни, яку змушена вести Україна, то історично вона буде виграна.Питання не в тому, хто переможе. Питання в тому, якою ціною.

Про продаж зброї Україні

90% американських сенаторів підтримують продаж зброї Україні. З Сенатом там все в повному порядку. Основна проблема в Білому домі сидить. Але думаю, що навіть йому з його специфічними замашками не вдасться протистояти тиску.Продаж зброї Україні взагалі є ключовим, що не стільки військовим, скільки психологічним питанням. Це питання зміни уявлення російських генералів про те, з ким і як вони будуть воювати.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети