ЄС хоче блокувати ЗМІ в Росії

27 июня 2015
2069 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9365.jpg

Згідно розробленого Європейським союзом Плану стратегічних комунікацій, у цілях протидії російській пропаганді в країнах «Східного сусідства» буде посилена підтримка незалежних засобів масової інформації, зокрема, для підвищення обізнаності про «дезінформаційну діяльність зовнішніх суб'єктів».

У документі, підготовленому дипломатичним корпусом ЄС, також звучить заклик помножити зусилля, спрямовані на популяризацію серед жителів таких країн, як Україна, Грузія і Молдова, проведення європейських реформ.

Реалізація комунікаційного блоку плану дій, (цей блок має назву East StratCom Team), була запущена в квітні.

Згідно з планом буде здійснена підтримка делегацій в шести сусідніх ЄС східних країнах: у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні, а також в самій Росії.

Основними цілями є комунікація і промоушн «політики і цінностей ЄС», підтримка незалежних засобів масової інформації та підвищення обізнаності про «дезінформаційну діяльності зовнішніх суб'єктів».

У документі також сказано, що комунікація, спрямована на Схід повинна бути «в першу чергу зосереджена на трансляції позитивних і ефективних повідомлень про політику ЄС по відношенню до регіону».

Брюсселю необхідно довести до свідомості людей, що живуть в східному регіоні, що реформи, запропоновані Європейським Союзом", з часом, будуть мати позитивний вплив безпосередньо на їх повсякденне життя" — йдеться у плані дій. Особливо підкреслюється, що стратегія повинна акцентувати увагу на перевагах, а не бюрократії, і орієнтуватися на чітке пояснення позитивних ефектів програм і політики ЄС, не вдаючись у політичні подробиці.

У Плані стратегічних комунікацій також міститься заклик на адресу 28 країн-членів ЄС надавати активне сприяння встановленню свободи слова в ЗМІ своїх східних сусідів, кооперуючись для цього з ОБСЄ та Радою Європи. Для регіональних журналістів та представників ЗМІ буде організовано спеціалізовані тренінги і програми підвищення професійної підготовки. У проектах Брюсселя також проведення спеціальних тренінгів для журналістів, які працюють у зонах конфлікту.

У Плані викладені окремі заходи, спрямовані на протистояння російській пропаганді, такі, як, наприклад, створення за ініціативою Данії та Латвії загальноєвропейського телеканалу, що веде мовлення російською мовою.

У документі не йдеться про рішення створити нові ЗМІ в самій Росії, разом з тим наголошується, що «ряд держав-членів ЄС мають намір розширити підтримку російськомовного мовлення на своїх територіях, щоб задовольнити інтереси національних меншин.

Таким чином, ЄС хоче блокувати ЗМІ в Росії!

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети