“Справа Насірова об’єднала людей та навіть політсили. Це – справжня перемога”, - волонтер

13 марта 2017
760 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14690.jpg

Те, що активісти, представники громадських організацій та політичних сил об’єдналися у боротьбі за справедливе правосуддя – ще одна перемога у справі Насірова.

Так рішення Апеляційного суду Києва у справі Романа Насірова прокоментував заступник лідера Руху “Справедливість” Валентина Наливайченка, волонтер Руслан Колєсніков. “Ще одна наша спільна перемога!

Дякую всім, хто продовжує боротьбу за справедливе правосуддя! Зараз у Насірова та інших корупціонерів, які вважали себе ледь не богами і коли крали в українців гроші та національне майно, не думали про покарання, затремтіли коліна”, — написав він на своїй сторінці у фейсбуці. Він подякував усім, хто не залишилися осторонь та “не дав владі “злити” справу Насірова” за рішучу громадянську позицію та боротьбу за незалежну сильну країну. “Окрім цього, маємо ще одну перемогу: громадські організації, нардепи та політичні сили обєдналися для боротьби з корупцією під прапорами Гідності, Справедливості та Небайдужості!” – зауважив Руслан Колєсніков.

Нагадаємо,13 березня Апеляційний суд Києва прийняв рішення: нині відсторонений від посади голова ДФС Роман Насіров залишиться за ґратами. Рішення оскарженню не підлягає.

Похожие статьи:

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети