«Справедливість» - друга серед партій, не представленних у парламенті, на виборах до ОТГ, - Приходько

2 ноября 2017
3320 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16269.jpg

Перше місце в рейтингу партій, що не представлені в парламенті, на виборах до ОТГ 29 жовтня посіла Аграрна партія. Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» — другий за кількістю здобутих депутатських мандатів на виборах в ОТГ 29 жовтня.«Перше місце взяла «Аграрна партія» Скоцика, яка стала для багатьох політологів та політтехнологів такою собі "темною конячкою». Та я б не поспішав з таким епітетом по відношенню до саме цієї політичної сили, адже вибори до ОТГ — це передовсім вибори в селах, а село та аграрний сектор не тільки одвічно взаємопов`язані, а й породжують цілий прошарок людей, яких ми звикли називати «латифундистами». От саме представники різноманітних «латифундій» йшли під прапори цієї партії. Звідси й результат», — написав написав в Facebook громадський діяч, волонтер Назар Приходько..

Також варто зазначити, що згідно досліджень Громадського руху «Чесно», офіційно найзаможнішою партією в Україні за кількістю внесків — 15,4 млн. грн. — є «Аграрна партія України». Переважно фінансують її агрофірми та агрохолдинги. На початку 2016року був відмінений режим пільгового оподаткування сільхозвиробників та перехід аграріїв на загальну систему оподаткування, з чим не змогли змиритися аграрні лоббі, які втрачали на цьому свої надприбутки. Вирішувати свої питання «агробарони» вирішили через консолідацію агротрейдерів та сільськогосподарських виробників в партійне об'єднання.

Майже півроку представники цієї партії, за сприяння благодійного фонду та медиків, проводили безоплатні медогляди та роздавали окуляри, організовували групи школярів для навчання в Польщі.

24 грудня на Київщині відбудуться вибори до Узинської та Тетіївської ОТГ. Міський голова міста Тетіїв Руслан Майструк у ЗМІ та на особистій сторінці у Фейсбуці відзначає у своїх коментарях «Аграрну партію» та дякує її представникам за проведення безкоштовної діагностики, а як нам відомо до меседжів мера люди прислухаються.

http://mykyivregion.com.ua/2017/10/30/ruslan-majstruk-miskij-golova-tetiyeva-dlya-normalnogo-medichnogo-zabezpechennya-naselennya-nam-potribne-obyednannya-gromad

За підтримки аграріїв, у Тетієві влітку відкрили пам’ятник Георгію Переможцю, що є одним із найкращих у Європі з кульмінацією, виступом Олега Вінника.

Медичні акції, концерти та інші безкоштовні промо-акції від представників цієї партії — це боротьба за виборців із застосуванням політтехнології «замаскованого підкупу».Друге місце посіла партія «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість».

«І от тут епітет «темна конячка» — більш доречніший, адже партія на 90% зорієнтована виключно на нові обличчя», — вважає Назар Приходько. — Думаю, хороший результат партії саме в цій категорії обумовлено тим, що 17.10.2017 її представники підтримали людей під Парламентом, вимагаючи Великої Політичної Реформи. Люди це бачать — і роблять відповідні висновки», — додав він.

У Секретаріаті партії «Справедливість» кажуть: таку підтримку людей політсилі забезпечили не махінації та підкуп виборців, а зрозуміла ідеологічна позиція. До того ж, враховуючи високий запит виборців на нові обличчя підтримка самого Наливайченка та його політсили тільки зростатиме за рахунок ідеології та принциповості власного членства.

Похожие статьи:

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети