«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної Гідності

22 февраля 2017
3721 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14558.jpg

 Досвід блокади Криму та Донбасу доводить: влада потребує активного тиску і контролю з боку громадянського суспільства.

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко наголосив, що досвід блокади Криму та Донбасу доводить, влада потребує активного тиску і контролю з боку громадянського суспільства і весь час потребує відповідної «допомоги».
 
«Підтримую українських патріотів, які вийшли на Марш гідності і рішуче борються з агресором, захищаючи територіальну цілісність України, виступаючи проти торгівлі з окупантом, мародерства та збагачення на війні, продажу землі, експорту за кордон лісу-кругляка», — написав політик у своєму фейсбуці. На його переконання,  влада вже неприховано намагається скасувати мораторій на експорт лісу-кругляка.
Лідер Руху «Справедливість» закликів сказати рішуче «Ні» скасуванню мораторію. Йдеться про 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги від ЄС та райдужні прогнози щодо нібито збільшення експортних валютних надходжень. 
 
«Влада замовчує те, що на 80-90% експорт української деревини традиційно і завжди був відверто криміналізованим. Тінь і кримінал починалися із незаконних вирубок експортоорієнтованого лісу та махінацій навколо митного оформлення вантажів, а закінчувалися свавіллям контрабандистів та виводом валютної виручки у офшори. Експорт лісу-кругляка — потужна корупційна афера, а «Горіхова мафія»  у порівнянні із корупційним потенціалом оборудок із експортом лісу, є малобюджетною колотнечею» — підкреслив Наливайченко.
 
Він наголосив, що будь-які спроби скасування мораторію на експорт деревини є економічно необґрунтованими, загрозливими для національних інтересів та корупційно вмотивованими.

Похожие статьи:

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети