Італійський політик: Євросоюз уже розвалився

9 апреля 2015
2282 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8202.jpg

Заходи жорсткої економії перетворюються в «пастку» для європейських держав, гальмуючи їх вихід з кризи, вважає лідер італійського «Руху 5 зірок».

Європейський союз — це абсолютно марна справа, якби це дійсно був союз або співтовариство, Греція не опинилася б у такій ситуації, як зараз, заявив в інтерв'ю Беппе Грілло, лідер італійського опозиційного «Руху 5 зірок».

Лідер опозиції Італії порівняв Ренци з пілотом літака, що розбився А320

За словами Грілло, «розвал ЄС уже відбувся». "Інші європейські країни могли б легко врятувати Грецію, без особливих зусиль. Таким чином, ЄС — це не союз і не співтовариство держав", — підкреслив він.

Лідер «Руху 5 зірок» підтримує ідею спільної Європи, але виступає проти єдиної валюти. «Наші відмінності допомагають нам спілкуватися і знаходити спільну мову. Відмінності збагачують наші культури. Але загальна валюта — це зовсім інше», — зазначив він, додавши, що в Італії готується референдум про вихід з єврозони.

Заходи жорсткої економії, які диктуються Брюсселем, Грілло характеризує як «клітку» або «пастку», всередині якої виявилися політичні процеси, а також фінансова система Італії. Їх реалізація призводить до різкого скорочення робочих місць, притому що певні верстви населення і так позбавляються роботи через розвиток технологій і робототехніки. «Ми рухаємося до змін, яких наші лідери поки не передбачають», — зазначив політик.

Скорочення ринку праці та загроза зниження зарплат ведуть до того, що люди витрачають менше, а це лише погіршує ситуацію. Італії рекомендують розвивати експорт. «Але, якщо ми будемо розвивати експорт, хтось повинен імпортувати. А національні ринки зараз проходять через кризу», — сказав Грілло.

На думку політика, європейці живуть в «перевернутому світі». І не останню роль відіграє в цьому фінансова система, при якій борги держав належать іноземним банкам. Значна частина державного боргу Італії перебуває в руках німецьких і французьких банків. «Вони намагаються повернути свої гроші через Європейський Центробанк, який дає гроші нашим банкам, щоб вони могли повернути свої борги німецьким і французьким банкам. Це порочне коло повинно бути розірваним», — вважає Грілло.

Похожие статьи:

ОбществоЮлія Тимошенко померла!

ОбществоЗа своїми законами, США можуть почати воювати з ким завгодно і коли завгодно.

Политические статьиКолесніков залишив Партію регіонів

Политические статьиЯценюк і Меркель квапляться провести вибори в Донбасі.

Политические статьиПариж звинуватив Київ у невиконанні зобов'язань по "мінським угодам"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети