«Тиск громадськості на владу має бути продовжено!»

15 марта 2017
854 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14702.jpg

Рух «Справедливість» взяв до уваги рішення Ради національної безпеки і оборони України припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення в зоні АТО, прийняте під тиском активістів на сьогоднішньому екстреному засіданні. Однак серйозність цих намірів побачимо після того, як це рішення підпише Петро Порошенко. Тож, тиск громадськості на владу має бути продовжено!

Ми засуджуємо, що найвищі державні інституції почали приймати це рішення тільки на 59 день блокади, побивши активістів, ветеранів АТО та демонтувавши два редути. Влада мала б це зробити ще три роки тому, коли країна-агресор — Російська Федерація – ввела на Донбас свою армію. Натомість, чиновники закривали очі на контрабанду в зоні АТО, а подекуди – і «кришуючи» її. І лише активні дії людей змусили правлячу верхівку почати вирішувати цю ганебну для країни, в якій іде війна, ситуацію.

Лідер, Секретаріат та актив Руху «Справедливість» наголошує: маємо продовжити тиск на владу також і тому, що одна з головних умов торгівельної блокади залишилася без уваги влади, — у рішенні РНБО ані слова про заручників, багато з яких у полоні терористів ще від часів Іловайського котла. Нагадаємо, що саме з вимоги повернути українських полонених і починалася блокада. Ми впевнені, що заводи самі повернуться, коли українські військові звільнять від терористів та російської армії тимчасово окуповані райони Донбасу. А от людей на рідну землю, до родин, які, нагадаємо, приїжджали на редути, маємо змусити владу повернути негайно!

Похожие статьи:

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети