"Внутрішній ворог – корупція в Україні" - звіт Гельсінської Комісії США по ситуації в Україні

29 ноября 2017
1008 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16464.jpg

Хочете почути щось неймовірне? Проблема корупції в Україні хвилює наших західних партнерів більше, ніж Верховну Раду, більше, ніж Петра Порошенка.

Лише тиждень тому ми спілкувалися у Вашингтоні з президентом Гельсінської комісії США сенатором Роджером Вікером, а вже сьогодні в Сенаті буде представлено доповідь комісії "Внутрішній ворог – корупція в Україні".

"Боротьба України з корупцією перешкоджала їй стати повнофункціональною, процвітаючою демократією та заважає їй ефективно реагувати на порушення Росією її суверенітету. Цей звіт Гельсінської комісії вивчає, чому корупція в Україні була настільки стійкою. Він надає історичний аналіз корупції в Україні, починаючи від розірвання відносин з радянською системою до сьогодні, розглядаючи теперішній стан реформ та надаючи рекомендації.

Здатність пристосовуватися та вплив олігархів в Україні є основою постійної корупції. Олігархи захопили українську державу, витіснивши некорумповані політичні партії та конкуруючи між собою, щоб викрасти багатства України. Вони не так бізнесмени, як придворні, які перетворюють політичні та особисті зв’язки в монополії, що підтримуються державою" — зазначається в цій доповіді.

На українську корупцію вказав вчора Рекс Тіллерсон у Вашингтоні. Дослівно: "майбутнє України залежить від перемоги у внутрішній боротьбі — проведенні масштабних економічних, правових, соціальних реформ та реформ у сфері безпеки".

США закликали Україну "розвивати сильні інституції, які користуються довірою, які зменшать, і, врешті-решт, подолають корупцію".

Винищити корупцію в Україні можна буде лише тоді, коли представники української влади нарешті збагнуть, що це зло становить смертельну загрозу для України і всього громадянського суспільства, що за неї карають.

Від української влади вже не очікують, а вимагають, щоб запрацював нарешті незалежний антикорупційний суд та було припинено тиск на новостворені антикорупційні органи...

Ось чому Україна займає 131-ше місце по корупції в світі.

Настав час змін!

https://www.csce.gov/sites/helsinkicommission.house.gov/files/The%20Internal%20Enemy_Final.pdf

Валентин Наливайченко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети