​Юлії Тимошенко набрид позаблоковий статус

28 апреля 2014
3993 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4603.jpg

Український політичний контекст переходить з військової фази в переговорну. Про це свідчать риторика основних кандидатів в президенти, їх поїздки на південний схід країни і спроби домовитися з протестуючими. Поки, на думку експертів, вони вдалися тільки Юлії Тимошенко.

Фото цієї жінки, що потискує руку бойовикові в балаклаві, стало вдалим елементом передвиборної кампанії екс-прем'єра.

-

Такими успіхами не може похвалитися Петро Порошенко, хоча він, за даними соціологів, залишається лідером виборчої гонки. Його поїздка в Луганськ виявилася змащеною — вже в аеропорту кандидата в президенти оточив обурений натовп, фактично зірвавши візит. Не зустрів відгуку в країні і заклик пана Порошенка почати прямі переговори з Москвою. Юлія Тимошенко призвала свого суперника негайно відкликати цю ініціативу.

— Ідея Порошенка, що Росія повинна визначити час і місце проведення переговорів, абсолютно неприйнятна. Ні в якому разі не можна виходити з переговорного процесу, який проводиться у форматі: ЄС, США, Україна і Росія,- заявила пані Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Порошенко или Янукович. Зачем проливать кровь?

Зробила вона це максимально публічно — на масовій акції в пам'ять жертв чорнобильської катастрофи. Прямі переговори екс-прем'єр вважає «легалізацією окупації Криму, прийняттям ультиматумів Москви і практично капітуляцією».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Тимошенко вимагає військово-технічну допомогу від Конгресу США

Ще однією гучною заявою Юлії Тимошенко стала вимога переглянути військову доктрину України і відмовитися від позаблокового статусу. Екс-прем'єр вважає, що Київ повинен вступити в НАТО.

Пані Тимошенко визнає, що раніше більшість українців висловлювалися проти приєднання до альянсу. Але зараз, як вона переконана, «у свідомості людей сталися фундаментальні зміни і вони готові визнати: саме НАТО — кращий вибір для України».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Тимошенко відмінила поїздку в США із-за відмови членів Конгресу зустрітися з нею

Радикальні геополітичні заяви Юлії Тимошенко не рятують її від жорсткої критики, у тому числі з боку колишніх соратників. Так, політолог Віктор Уколов, що працював на пані Тимошенко на минулих президентських виборах, нагадує про недавню ініціативу екс-прем'єра, яка в телеефірі призвала створити народне ополчення, зажадавши від усіх кандидатів в президенти не витрачатися на передвиборну рекламу, а засоби виборчих фондів віддати ополченцям. Юлія Тимошенко навіть провела декілька засідань, присвячених створенню ополчення. Тепер Віктор Уколов цікавиться: чи «Не пора пані Тимошенко відзвітувати перед виборцями, скільки людей записалося в ополчення? Яку ділянку кордону вони обороняють? Скільки мільйонів гривен вдалося їм перерахувати»?

Похожие статьи:

Выборы​Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Новости ПолитикиЯкби Тимошенко звільнили, Янукович вже втратив би владу – політолог

Новости ПолитикиТимошенко на волі, вона їде на Майдан - Яценюк

Новости ПолитикиТимошенко требует не возвращать Конституцию- 2004 - источник

Новости ПолитикиЯнукович не випустить Тимошенко до 2015 року - Луценко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk