Або Яценюк витягує країну з прірви, або - кінець фільму

18 апреля 2015
3275 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8330.jpg

Вчора роботодавці зустрічалися з прем'єром і членами Кабміну. Діалог. З 1,5 запланованих годин говорив Яценюк тільки одну. Сказав, що знає як витягти країну з прірви.

У Яценюка було цілих 3 хвилини на те, щоб розповісти, що відбувається з перевірками фіскальної служби які залишилися (поки що) на плаву бізнесу і про ситуацію з державними закупками. Довелося для наочності, на прикладі текстиль-контакту, показати список на 4 аркушах з кількістю перевірок і запитів за пів року! Маючи в середньому річний оборот приблизно 300 млн.грн. і стабільно перераховуючи багато років до бюджетів різних рівнів на рік близько 50 (п'ятдесяти!) млн.грн. маємо від держави нуль грамот, зате:

— 4 планові та позапланові виїзні перевірки;


— Більше 20 запитів про надання первинних документів від ДФС, СБУ, ДПІ та ін. На кожен з яких доводиться витрачати не одну пачку паперу (на електронних носіях надавати інформацію не можна)


— 8 рішень судів на вилучення документів;


— Рішення суду на проведення обшуку


— 15 повісток директору і головним бухгалтерам на допити в різні фіскальні інстанції.

І це все за останні пів року!!! Такого беззаконня не було ніколи ні при якому уряді. Наші районні податківці пояснюють це тим, що в районі більше майже не залишилося кого перевіряти. Всі великі платники податків покинули країну або закрилися.

Ось вам і інвест клімат і результат роботи уряду, коли за минулий рік ми в рейтингу економічної свободи скотилися з 150 на 162 місце (при загальних 178!) Теж війна і окупація винні?

Я не знаю, який вихід бачить пан Яценюк. Але я бачу тільки одне: зниження податків і спрощення їх адміністрування в поєднанні з повною податковою амністією (у разі якщо підприємства не здійснювали шахрайства або розкрадання бюджетних грошей при поверненні ПДВ та інших схемах)! Інакше — кінець фільму…

Похожие статьи:

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости ПолитикиБондаренко рассказал о слухах об арестах в рядах оппозиции

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети