Акція у Ворзелі напередодні новорічних свят

29 декабря 2017
975 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16651.jpg

Напередодні новорічних свят Рух "Справедливість" Київщини вирішив завершити двохмісячну наметову кампанію акцією "Вимагаємо справедливості!" у Ворзелі, що на Київщині.
 
Команда Ірпінської міської парторганізації Рух В. Наливайченка «Справедливість» разом з керівником Миколою Чернявським та однопартійцями Юрієм Маюком, Ігорем Конєвим та іншими прихильниками вийшли на акцію «Вимагаємо справедливості!» проти виведення коштів через офшори та ухиляння від сплати податків.
 
Витік інформації щодо документів по відкриттю офшорних компаній, що дістав назву "Райські папери" юристи президента пояснюють тим, що його офшори були створені виключно для передачі корпорації "Рошен" у "сліпий траст", але люди не ймуть віри!
 
Сьогодні команда Руху «Справедливість» поспілкувалась з людьми, промоніторила настрої, вислухала думки містян та окреслила напрямки своєї подальшої діяльнсті.
 
Кожен перехожий отримував газету "Справи справедливості".
 
Проведення таких акій вкотре доводить, що люди чекають на спілкування з активістами, прагнуть дізнатися про діяльність партії з нових випусків газети.
 
Намети стають своєрідними дискусійними майданчиками, де небайдужі громадяни обговорюють політичну та економічну ситуацію в країні», – говорить керівник Ірпінської місцевої парторганізації Микола Чернявський.
 
Також він зазначив, що акція допомогла визначити, що найбільше хвилює людей у нинішній ситуації, зрозуміти, які шляхи виходу із нинішнього «крутого піке» в країні бачать громадяни.


Також він розповідав про роботу громадської приймальні, що в Ірпені, запрошував охочих долучитись для спільної боротьби з корупцією та приєднуватись до Руху «Справедливість».
 
«Саме головне, що донесли партійці жителям Ворзеля, це те, що ми підтримуємо і будемо підтримувати всіх наших однодумців, всіх громадян, які хочуть чесної процвітаючої України. 2017 рік був для Руху «Справедливість» роком боротьби з корупцією, та важливих зрушень. Для нашої політичної сили та її прихильників цей рік став роком опору системі влади в країні. Системі, яка, на превеликий жаль, не була змінена» — констатував Микола Чернявський.


 
«Підбиваючи підсумки річної партійної роботи спостерігаємо збільшення кількість прихильників партії, готових об’єднуватися і працювати заради побудови нового громадянського суспільства без олігархів, корупції, брехні і зловживань», — поділився своїми думками керівник Київської обласної регіональної парторганізації Руху В. Наливайченка "Справедливысть" Костянтин Бєдовой.

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети