Активісти Руху Наливайченка "Справедливість" в Київській області підтримали людей, які сьогодні вийшли на Майдан

27 июля 2017
4361 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15645.jpg

 

Представники Київської обласної регіональнаої парторганізації Руху Наливайченка "Справедливість" підтримали людей, які сьогодні вийшли на Майдан (фото)

"Завдяки недолугим діям Президента перше зібрання штабу Спільних дій символічно відбулося на Майдані", — заявив у своїй промові керівник Секретаріату партії Наливайченка, волонтер Руслан Колєсніков.

Керівник Київської обласної регіональної парторганізації ГПР "Справедливість" Костянтин Бєдовой  заявив, що владі потрібно сказати рішуче "НІ", щоб вона пішла в законний спосіб.

Без партійної символіки, з паспортами та Конституцією. Не за лідера "Руху ноих сил" Михайла Саакашвілі, якою Петро Порошенко вчора вирішив позбавити українського громадянства, а проти свавілля влади на чолі з президентом Порошенком. Основне гасло близько трьохсот мітингуючих, які сьогодні прийшли на Майдан Незалежності, — "Ми проти замаху на нашу свободу!".

Проти режиму Порошенка, який, на жаль, діє зараз в Україні, вийшли і активісти Руху Валентина Наливайченка "Справедливість", розповів керівник Секретаріату партії Руслан Колєсніков. Він упевнений: рішення президента щодо громадянства Саакашвілі — політична розправа над опозиційним політиком. 

"Питання до Порошенка: чому ви не позбавили громадянства Януковича, Захарченка, Плотницького? Чи це для вас — достойні українці???" — наголосив під час свого виступу Колєсніков.

У Русі Наливайченка впевнені: одним із факторів, який вплинув на таке рішення Порошенка, стала інформація про об'єднання партіотичних опозиційних сил та створення по всій країні штабів Спільних дій, основна мета яких — боротьба з корупцією. Минулого тижня про це заявили Михайло Саакашвілі та Валентин Наливайченко.

"Якби влада не противилася, штаби Спільних дій будуть працювати по всій Україні! І завдяки недолугим діям президента перше засідання Штабу відбулося тут — на Майдані! Символічно, я вважаю!" — зазначив Руслан Колєсніков.


 

Похожие статьи:

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети