Активісти Руху В. Наливайченка "Справедливість" перебувають серед протестуючих під Верховною Радою

7 декабря 2017
316 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16519.jpg

Керівник Київської обласної регіональної парторганізації Руху В. Наливайченка "Справедливість" Костянтин Бєдовой не є симпатиком Саакашвілі, але він особисто та члени його команди продовжують боротьбу проти цієї корумпованої влади на чолі з Презедентом Порошенком!

Активісти Руху В. Наливайченка "Справедливість" перебувають серед протестуючих під Верховною Радою з самого початку — 17 жовтня, коли встановили перші намети, та продовжують перебувати в них й натепер. Вони також не є фанатами Саакашвілі, але хочуь підтримати вимоги простих людей, яких "дістала" корупція влади!

Справа не в персоналіях, справа в честі кожного з нас!

Ми, або будемо спостерігати з диванів, як кожного з патріотів пересаджають та продадуть нашу країну, або проявимо буремний дух української нації, та разом, згуртувавшись, дамо зрозуміти, що ми вже терпіти не будемо!

Рух Валентина Наливайчека "Справедливість" на чолі з нашим Лідером Валентином Наливайченком продовжить активну боротьбу проти корумпованої влади олігархів!

Мітинг під Верховною Радою триває ....

По всьому периметру будівлі Ради виставлено шеренги поліцейських і нацгвардійців, які посилили охорону та перекрили вхід на територію біля парламенту з боку Кабінету Міністрів.
Всі ці превентивні заходи правоохоронців не завадили людям прийти на площу Конституції заради своїх переконань:
— проти дій влади;
— за імпічмент президента; 
— за продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі;
— за збільшення фінансування освітянам з бюджету низки наукових закладів; 
— за велику політичну реформу!

"Представники олігархату на державних посадах, які примножують власні статки і не опікуються щоденними потребами людей – це корупціонери. Порошенко має піти!
Так буде краще для всіх!"- зазначив на своїй сторінці ФБ політик.

 

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети