Армії США та КНР об'єднались

15 июня 2015
2809 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9168.jpg

Пекін і Вашингтон підписали документ про співробітництво у військовій сфері. Угода регламентує порядок взаємодії армій США і КНР з метою не допустити військового зіткнення.

Ця угода — перший підписаний між США і Китаєм документ за довгі роки, зазначає China Daily, видання додає, що даний крок можна розцінити як серйозний прогрес у відносинах держав. Документ був підписаний у п'ятницю представниками військових міністерств обох держав.

У міністерстві оборони КНР повідомили, наступного року китайська армія проведе спільні сухопутні навчання з американськими військовими.

Основною темою переговорів була ситуація в Південно-Китайському морі, китайська сторона закликала Вашингтон скоротити свою військову активність в даному районі і проявляти повагу до територіальної цілісності Китаю.

Угода є кодексом поведінки для армій обох країн, покликаних не допустити прямих військових зіткнень та виникнення кризових ситуацій.

Як зазначив генерал-майор Яо Гуань виконання договору повинно запобігти виникненню криз, а механізм взаємодії армій допоможе країнам вести діалог.

Він додав, що заплановані навчання будуть перевіркою, щоб переконатися в тому, що обидві армії правильно виконують положення кодексу.

Що стосується спірного питання про територіальну приналежність Південно-Китайського моря, видання наводить думку китайського військового експерта з питань США, який заявив, що Пекін має всі можливості для блискавичної реакції в тому випадку, якщо США спробують порушити законні інтереси КНР.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиУкраїна підписала угоду на купівлю газу в РФ на другий квартал 2015 року - Міненерго

IT-ТехнологииApple отримає великий штраф

Новости ПолитикиОбличчя Євромайдану: "Ми віримо в диво"

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ЭкономикиУчора Україна та Японія підписали угоду на 10 млрд єн

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети