Атакою на антикорупційні органи корумпована влада підірвала міжнародну довіру до України, — Наливайченко

7 декабря 2017
411 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16513.jpg

Атакою на новостворені антикорупційні органи — Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП), грубим втручанням у роботу Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), зволіканням із створенням Антикорупційного суду корумпована влада повністю і остаточно підірвала довіру до неї, втратила міжнародну підтримку і поставила під загрозу всю зовнішню допомогу Україні.

Про це заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на каналі NewsOne.

«Лише за останні дні пролунало з десяток жорстких заяв від США, ЄС, МВФ, впливових західних лідерів і політиків! Брехуни і корупціонери відверто грають на боці російського агресора. Саме їхня злочинна діяльність послаблює Україну і є причиною зубожіння людей»,- наголосив політик.

На думку Наливайченка, «врятувати Україну і українців можемо лише ми самі, об’єднавшись і зупинивши цих ділків від політики!».


 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети